⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.

Розкажіть друзям

Співпраця з оптовиками.

Партнерство з нами – це швидкий шлях до розширення Вашого бізнесу.
Інтернет-магазин запчастин для китайських автомобілів «Чіна Авто» завжди зацікавлений у співпраці з компаніями або приватними особами, які займаються постачанням та продажем оптом запасних частин до китайських автомобілів на території України. 
Ми маємо величезний досвід реалізації комплектуючих з налагодженою системою продажу і можемо бути корисними для вашого бізнесу, а до вашого асортименту отримає доступ всі представники нашої великої клієнтської бази.
Нас дуже цікавлять автозапчастини оптом в Україні.запчастини на китайські авто оптом в Україні
Вже прямо зараз і завжди ми так само запрошуємо до співпраці станції технічного обслуговування, потребують постійного наявності запчастин до китайських автомобілів, а так само у швидкому вирішенні проблем з постачанням будь-якого вузла, агрегату або деталі. Ми завжди зможемо вирішити ці проблеми в самі стислі терміни. Для постійних партнерів і постачальників передбачені від нас апетитні замовлення і будь-які форми оплати.
В інтернет магазині «Чіна Авто» завжди відкриті для вас двері, якщо:
  • У вас є власний склад з постійною наявністю товару
  • Складські приміщення знаходяться на території України
  • Ви можете запропонувати конкурентні оптові ціни
  • Покриваєте нашу потреба в запчастинах
Наш великий досвід (5 років на ринку) може завжди в нагоді для взаємовигідної спільної діяльності. А тисячі наших покупців зможуть вигідно оцінити ваші пропозиції і якість запчастин для китайських автомобілів.
китайські запчастини оптом
Пишіть нам через форму зворотнього звязку в розділі контакти, телефонуйте нам за телефонами. Ми завжди з повагою поставимося до будь вашою пропозицією, і розглянемо всі можливі форми співробітництва, незалежно від вашого юридичного статусу.

Зворотній зв'язок: Ваші Зауваження, Відгуки або Співпраця

.