⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.

Розкажіть друзям

Оплата і доставка

Інтернет-магазин «Чіна Авто» приймає як безготівкову, так і готівкову оплату. Якщо ви отримуєте товар через транспортну компанію-партнера, то оплата здійснюється в момент отримання товару на складі транспортної компанії.

 

Рекомендуємо ретельно перевіряти схоронність товару при перевезенні до оплати.

Претензії за збереження товару при перевезенні направляються транспортної компанії: ми не надаємо транспортні послуги і відповідаємо за збереження вантажу лише до складу компанії-перевізника.


Вартість послуг доставки не входить у вартість замовлення, оскільки оплачується за тарифами транспортної компанії і залежить від ваги, розміру і дальності доставки (від складів у Києві та Харкові).
Для юридичних і приватних осіб передбачена так само і оплата по-безготівковому розрахунку на рахунки в Приватбанку. Оплата здійснюється згідно виставленого нами рахунку на підставі вашої заявки, і проводиться в будь-якому відділенні Приватбанку або на сервісі Приват 24».оплатав приват 24

  • до Уваги юридичних осіб! Рахунок для безготівкової оплати виставляється без урахування податку на додану вартість!
  • При вартості замовлення менше, ніж 280 гривень, відправлення здійснюється тільки після повної передоплати. Так само по передоплаті відправляються кузовні запчастини і оптика.

Доставка

Інтернет-магазин Чіна Авто надає послугу по доставці придбаних у нас запчастин за допомогою сторонніх сервісів – транспортних партнерських компаній, які працюють по всій Україні:

  • Нова Пошта
  • Інтайм

 

Інтернет-магазин «Чіна Авто» не несе відповідальності за збереження комплектуючих в процесі доставки: усі претензії повинні направлятися безпосередньо компанії-перевізнику.

 

При оформленні замовлення, вам просто потрібно вибрати відповідну службу (представництво якої є у вашому місті), адреса або номер найближчого до вас відділення і передати цю інформацію нашому менеджеру.
Зазвичай скрої доставки не перевищують двох днів. Щоб відвантаження замовлення здійснювалося швидше, рекомендуємо оформляти його до 15-30. В цьому випадку, замовлення віддається на доставку в цей же день.


У разі, якщо певного товару немає в наявності на складі, ви можете замовити його у менеджера. У цьому випадку термін доставки буде більше, а більш точну інформацію дасть вам консультант, приймає у вас заявку на поставку.


Робота з доставки товару нашим покупцями побудована за принципом склад-клієнт. Ми не користуємося послугами посередників, що істотно скорочує термін постачання необхідних запчастин кінцевому покупцеві запчастини для китайських автомобілів від інтернет-магазину «Чіна Авто» - це швидко, дешево і якісно.

.