☎ +38-067-800-20-02✓ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.

☎ +38-093-170-08-08(БАГАТОКАНАЛЬНІ НОМЕРИ)

RU  |  UA
Розкажіть друзям

Оплата та доставка

Інтернет-магазин «Чіна Авто» приймає як безготівкову, так і готівкову оплату. Якщо ви отримуєте товар через транспортну компанію-партнера, то оплата здійснюється в момент отримання товару на складі транспортної компанії. Рекомендуємо ретельно перевіряти схоронність товару при перевезенні до оплати. Претензії за збереження товару при перевезенні направляються транспортної компанії: ми не надаємо транспортні послуги і відповідаємо за збереження вантажу лише до складу компанії-перевізника.
Вартість послуг доставки не входить у вартість замовлення, оскільки оплачується за тарифами транспортної компанії і залежить від ваги, розміру і дальності доставки (від складів в Києві).
Для юридичних та приватних осіб передбачена так само і оплата по безготівковому розрахунку на рахунку в Приватбанку. Оплата здійснюється згідно виставленого нами рахунку на підставі вашої заявки, і проводиться в будь-якому відділенні Приватбанку або на сервісі «Приват-24».Приват-24
До уваги юридичних осіб! Рахунок для безготівкової оплати виставляється без урахування податку на додану вартість!
При вартості замовлення менше, ніж 280 гривень, відправлення здійснюється тільки після повної передоплати. Так само по передоплаті відправляються кузовні запчастини і оптика.
Оплата та доставка

Доставка

Інтернет-магазин Чіна Авто надає послугу по доставці придбаних у нас запчастин за допомогою сторонніх сервісів – транспортних партнерських компаній, які працюють по всій Україні. При оформленні замовлення, вам просто потрібно вибрати відповідну службу (представництво якої є у вашому місті), адреса або номер найближчого до вас відділення і передати цю інформацію нам.
Інтернет-магазин «Чину Авто» не несе відповідальності за збереження комплектуючих в процесі доставки: усі претензії повинні направлятися безпосередньо компанії-перевізнику Нова Почта або Інтайм.
Зазвичай приховую доставки не перевищують двох днів. Щоб відвантаження замовлення здійснювалася швидше, рекомендуємо оформляти його до 15-30. У цьому випадку, замовлення віддається на доставку в цей же день.
У разі, якщо певного товару немає в наявності на складі, ви можете замовити його у менеджера. У цьому випадку термін доставки буде більше, а більш точну інформацію дасть вам консультант, приймає у вас заявку на поставку.
Робота по доставці товару нашими покупцями побудована за принципом склад-клієнт. Ми не користуємося послугами посередників, що істотно скорочує термін постачання необхідних запчастин кінцевому покупцеві запчастини для китайських автомобілів від інтернет-магазину «Чіна Авто» - це швидко, дешево і якісно.
.