☎ +38-067-800-20-02

☎ +38-093-170-08-08

☎ +38-095-911-02-45

RU  |  UA

⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.

Розкажіть друзям

Повернення-обмін товару

Інтернет-магазин «Чіна Авто» для зручності клієнтів надає можливість повернення та обміну запасних частин до китайських автомобілів, якщо вони не підійшли до вашої моделі, або ж виконані з явним заводським браком. 

згідно із закономУкраїна Про захист прав споживачів», щоб скористатися цим правом Ви повинні повернути, якщо вам не підійшла запчастина не пізніше 14 днів з моменту покупки. 

Повернення-обмін товару
Увага! Деталь повинна мати товарний вигляд і заводську упаковку. В іншому випадку, запчастина не підлягатиме заміні або поверненню.

 

Ми зробимо повернення грошових коштів протягом 10 днів з моменту отримання запчастини складом постачальником і виконання її перевірки. Вам достатньо просто вказати реквізити для проведення оплати.


Якщо ви сумніваєтеся, що придбані у нас запчастини на китайські автомобілі підійдуть на ваш автомобіль, щоб мати можливість здійснити повернення або заміну, не встановлюйте їх на машину!

 

Встановлені деталі прирівнюються як вживаним, і поверненню та обміну підлягати не будуть. Так само не підлягати поверненню лампи, запобіжники та інші елементи електричної частини автомобіля, в тому числі – і датчики.

 

Користуйтеся послугами тільки перевірених автомобільних майстрів та не доручайте ремонт вашого автомобіля невідомому фахівця: якщо в процесі ремонту він виведе з ладу нову запчастину, ми її вже не зможемо поміняти або повернути гроші.


Інтернет-магазин «Чіна Авто» не несе відповідальності за збереження комплектуючих в процесі доставки: усі претензії повинні направлятися безпосередньо компанії-перевізнику.

 

Щоб уникнути неприємностей, рекомендуємо ретельно перевіряти збереження і якість дістатися до вас замовлення в момент його отримання, а тільки потім проводити оплату і підписувати документи про одержання товару. У тому випадку, якщо накладні про отримання будуть вже підписані, перевізник не прийме претензій, а ми – не зможемо нарікати нікчемну деталь.
Наш інтернет магазин не надає гарантії на запасні частини і комплектуючі, оскільки вони не є кінцевим продуктом, а служать в місці з іншими різними вузлами і агрегатами.

Довговічність і тривалість працездатності тих чи інших запчастин, придбаних у нас, може сильно відрізнятися в залежності від умов експлуатації, загального стану автомобіля, стану інших вузлів і агрегатів, з якими деталь приходить у взаємодію. Регулярно обслуговуйте свій автомобіль, і тоді будь-яка з/ч, придбана у нас, буде працювати довго і якісно.

.