RU  |  UA

⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.

Розкажіть друзям

Повернення-обмін товару

Інтернет-магазин «Чіна Авто» для зручності клієнтів надає можливість повернення та обміну запасних частин до китайських автомобілів, якщо вони не підійшли до вашої моделі.

Стовідсоткова гарантія повернення коштів, якщо куплені запчастини не підійдуть до вашого автомобіля, або ж стануть не потрібними при ремонті.

Згідно із законом України Про захист прав споживачів», щоб скористатися цим правом Ви повинні повернути, якщо вам не підійшла запчастина не пізніше 14 днів з моменту покупки. 

Повернення-обмін товару
Увага! Деталь повинна мати товарний вигляд і заводську упаковку. В іншому випадку, запчастина не підлягатиме заміні або поверненню.

 

Ми зробимо повернення грошових коштів протягом 10 днів з моменту отримання запчастини складом постачальником і виконання її перевірки. Вам достатньо просто вказати реквізити для проведення оплати.


Якщо ви сумніваєтеся, що придбані у нас запчастини на китайські автомобілі підійдуть на ваш автомобіль, щоб мати можливість здійснити повернення або заміну, не встановлюйте їх на машину!

 

Встановлені деталі прирівнюються як вживаним, і поверненню та обміну підлягати не будуть. Так само не підлягати поверненню лампи, запобіжники та інші елементи електричної частини автомобіля, в тому числі – і датчики.

 

Користуйтеся послугами тільки перевірених автомобільних майстрів та не доручайте ремонт вашого автомобіля невідомому фахівця: якщо в процесі ремонту він виведе з ладу нову запчастину, ми її вже не зможемо поміняти або повернути гроші.


Інтернет-магазин «Чіна Авто» не несе відповідальності за збереження комплектуючих в процесі доставки: усі претензії повинні направлятися безпосередньо компанії-перевізнику.

 

Щоб уникнути неприємностей, рекомендуємо ретельно перевіряти збереження і якість дістатися до вас замовлення в момент його отримання, а тільки потім проводити оплату і підписувати документи про одержання товару. У тому випадку, якщо накладні про отримання будуть вже підписані, перевізник не прийме претензій, а ми – не зможемо нарікати нікчемну деталь.
Наш інтернет магазин не надає гарантії на запасні частини і комплектуючі, оскільки вони не є кінцевим продуктом, а служать в місці з іншими різними вузлами і агрегатами.

Довговічність і тривалість працездатності тих чи інших запчастин, придбаних у нас, може сильно відрізнятися в залежності від умов експлуатації, загального стану автомобіля, стану інших вузлів і агрегатів, з якими деталь приходить у взаємодію. Регулярно обслуговуйте свій автомобіль, і тоді будь-яка з/ч, придбана у нас, буде працювати довго і якісно.

.