☎ +38-067-800-20-02✓ Магазин працює з 2007 року

☎ +38-097-99-007-47(багатоканальний)

RU UA
Розкажіть друзям

Магазин китайських автозапчастин Чіна Авто.

Каталог Чіна Авто створений для людей, у яких є необхідність придбати запчастини на китайські авто Chery, Geely, Great Wall і BYD. Але це не означає, що ми на цьому не зупиняємося.

Популярність представників автомобільної промисловості країн азії зростає з кожним днем.

З'являються нові моделі і нові бренди, які здатні конкурувати не тільки зі звичними для нас бюджетними китайцями, але і з більш відомими європейськими виробниками.

 • Інтернет-магазин «Чіна Авто» – місце, де ви знайдете будь-які китайські запчастини для свого чотириколісного помічника.

Буквально якихось десять років тому ніхто не міг і припустити, що Китай стане одним з найбільших автовиробників у світі, а машини з піднебесної зможуть скласти серйозну конкуренцію іменитим європейським і японським грандам.Чину Авто

Сьогодні в цій країні виробляється найбільша кількість автомобілів, а одних лише автозаводів, згідно з офіційними даними, налічується більше восьми тисяч.

Багато відомих китайські автомобілі, а деякі з них досить щільно співпрацюють з вітчизняними виробниками, надаючи право не тільки збирати свої моделі, але і реалізовувати в Україні під своїм ім'ям. Повний каталог машин з піднебесної ви можете подивитися на сайті Chinamobil.ru

 • Але для того, щоб в процесі експлуатації отримати можливість виконати ремонт або замінити якусь деталь, зовсім не обов'язково замовляти її з Китаю і чекати по кілька тижнів.

Наш сайт буде враховувати кон'юнктуру ринку, і побажання старих і нових клієнтів.Чину Авто - 10 років на ринку автозапчастин України

 пропонує China Avto

В інтернет-магазині «Чіна Авто» вже сьогодні представлений великий перелік комплектуючих для всіх найпопулярніших моделей в Україні.

Ми допоможемо провести планове ТО і зробити складний ремонт силових агрегатів.

У нас ви знайдете комплектуючі для вирішення поточних питань обслуговування, і відновити кузов.

 • Ходова частина,
 • двигуни,
 • коробки передач,
 • електроніка,
 • обробка салону
 • і кузовні роботи

– все можна відновити за допомогою наших запчастин.

інтернет-магазину «Чину Авто»

Переваги каталогу

Одним з найголовніших переваг інтернет-магазину «CHINA AVTO» є великий досвід.

Ми стали одними з перших, хто серйозно і професійно поставився до забезпечення автовласників китайським машин запчастинами оригінального та ліцензійного виробництва.

Нам відомі всі нюанси ремонтних робіт, особливості пристрою, варіанти безпечних замін заводських деталей європейськими аналогами.

 • Чіна-Авто – це ваш супутник на шляху експлуатації автомобілів з Китаю, з яким можна вирішити найскладніші проблеми.

низькі ціни на китайські запчастинирізні способи оплати на китайські автозапчастиниповернення обмін товару

Серед наших клієнтів можна виділити дві основні групи: власники автомобілів, вироблених в Китаї, і сервісні служби, що займаються ремонтом будь-якої складності. До кожного представника першої та другої категорії ми знаходимо індивідуальний підхід.

Всі, кого цікавлять запчастини для китайських автомобілів, знайдуть у нас надійного партнера, який може здивувати своїми можливостями, оперативністю і доступними цінами. Також ви можете залишити свої побажання або зауваження на сайті в розділі контакти.

Ми завжди працюємо на свого клієнта, кожен з яких для нас по-своєму доріг.

Наш магазин – це

 • ваш партнер,
 • колега
 •  помічник

у вирішенні проблем обслуговування, ремонту та відновлення автомобіля навіть після найбільш важких дорожніх пригод.

Історія Чайна Авто

Китайський інтернет магазин запчастин Чіна Авто був створений ще в 2008 році. Це був один з перших сайтів з продажу деталей та обслуговуванню автомобілів з піднебесної в Україні. Були добавлені перші розділи Чері, Джилі, Грейт Вол і БІД. Відразу з'явилися перші клієнти та відвідувачі Чайна Авто. 

 • 2007 рік - Створення, урочисте відкриття та початок роботи:

китайський інтернет магазин автозапчастин

 • 2014 рік - перший раз був оновлений наш китайський сайт автозапчастин. Додано багато товарів з цінами та фото.

китайський сайт автозапчастин

 • 2017 рік - магазин автозапчастин Чіна Авто отримав зовсім нову структуру та дизайн. Зараз ми пропонуємо близько 30 тисяч автотоварів для експлуатації автомобілів з Китаю.

магазин китайських запчастин

Китайські автомобілі і мотори

Зворотній зв'язок: Ваші Зауваження, Відгуки або Співпраця

.