⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Заміна лампочок протитуманок Джилі СК

CK

Для безпечної їзди в умовах поганої погоди, включаючи сильний туман, важливою є правильна робота протитуманних фар Джилі СК.

Встановлюються такі фари на цій моделі авто в передньому бампері і забезпечують поліпшення освітлення дорожнього покриття і простору перед авто за поганих погодних умов.

Проте іноді виникає необхідність проведення заміни протитуманних фар, що пов'язане не лише з розривом або перегоранням ламп, але і з ушкодженням загальної конструкції.

Протитуманна фара

Зокрема, іноді відриваються кріплення чи втрачає герметичність корпус, через що фара не може нормально виконувати свою функцію.

Одній з основних проблем при виборі протитуманної фари Джилі СК являється підбір якісної деталі для установки.

Інакше існує вірогідність того, що нова фара не прослужить довго, і її незабаром доведеться знову замінювати.

Вибір нової протитуманної фари і її установка на Джилі СК

Розглядаємо старі протитуманні фари, які раніше були встановлені на автомобілі. На них вигнив відбивач, що негативно позначилося на ефективності їх роботи.

Старі протитуманні фари

Проте якість старих противотуманок все одно була краща, ніж якість знову встановлених на автомобілі.

Зокрема, на нових фарах набагато гірше кріплення, через що ймовірно незабаром доведеться проводити ремонт. Та і в цілому пластик на нових противотуманках набагато тонший, що може привести до проблем.

Нові протитуманні фари

Значні відмінності спостерігаються в задній кришці протитуманних фар Джилі СК.

На старій кришці дроти, проведені через відповідні отвори, додатково прикриті гумою, що перешкоджає розхитуванню і попаданню всередину вологи і бруду.

Дроти залиті гумою

На клемах додатково встановлені гумові захисні елементи, які перешкоджають швидкому окисленню.

Є гумовий захист

На новій кришці довелося фіксувати дроти шматочками сірників, інакше вони хиталися і пропадав контакт.

Дроти довелося фіксувати сірниками

Також можна відмітити проблеми із заміною лампочок, оскільки дріт йде з суцільним підключенням до клеми.

Для заміни безпосередньо протитуманних фар необхідно знімати передній бампер. Для цього відкручуються болти у підкрилках і передній верхній частині бампера Джилі СК.

Доведеться знімати бампер

Щоб замінити лампочку у фарі досить або залізти під авто або ж поставити автомобіль на яму, після чого відкриється доступ до необхідних вузлів.

Із заміною лампочок особливих проблем немає, головне, заздалегідь підготувати нормальний варіант. В даному випадку ставитиметься лампочка Philips 12 В 55 Вт.

Готуємо нову лампочку

Встановлюємо лампочку на місце і перевіряємо працездатність. Якщо все нормально, то можна спокійно експлуатувати автомобіль.

Заразом, знаходячись під автомобілем, можна провести огляд інших елементів. Зокрема, знадобиться заміна утримувача глушника Джилі СК, а також ремонт або заміна вихлопної труби.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна лампочок протитуманок Джилі СК"

Відгуки: 0
.