⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Заміна лампочок в плафоні Джилі СК на ствітлодіодні

CK

Додатковий комфорт в салоні Джилі СК підтримується цілим рядом додаткових можливостей і функцій. Однією з них є наявність освітлення в салоні.

Забезпечується освітлення за рахунок плафона, розташованого на даху між водійським і пасажирським місцями.

При цьому завдяки перемикачу можна виставити відповідний режим, коли лампочка світитиме постійно або тільки при відкритих дверях.

Плафон з перемикачем

Важливо враховувати, що спочатку в плафоні встановлені звичайні лампочки, термін служби яких дуже обмежений. Відповідно, досить скоро доводиться проводити їх заміну.

Щоб уникнути подібних проблем Джилі СК слід встановити світлодіодні лампочки. Термін їх служби значно більше, а світло яскравіше при економному використанні електроенергії.

Таким чином установка в плафоні світлодіодів дозволить поліпшити освітлення в салоні і позбавить від необхідності регулярної заміни перегораючих лампочок.

Проводимо заміну лампочок плафона Джилі СК на світлодіодні

Для проведення заміни потрібно буде заздалегідь підготувати відповідні по конфігурації світлодіодні лампочки, а також маленька плоска викрутка.

За допомогою викрутки трохи підколупуємо пластикову кришку плафона, що дозволить отримати доступ до лампочок. При цьому краще його відводити спочатку до упору і тільки потім знімати.

Підколупуємо пластикову кришку

Дві лампи вже замінені на світлодіодні, і цілком нормально працюють. Залишилося замінити ще одну лампочку плафона Джилі СК, яка, до речі, перестала світити.

Дві лампи вже замінили

З установкою центральної світлодіодної лампочки необхідно бути уважними. Якщо не дотримуватися полярності, то лампочка просто не працюватиме. Звичайна лампочка світить незалежно від того, якою стороною вона буде підключена.

Центральну лампу ставимо дотримуючись полярності

Щоб зняти плафон повністю досить відкрутити 2 болтика, розташовані з боків. Далі необхідно акуратно зняти плафон з фіксаторів, після чого можна буде прибрати його убік або провести необхідні роботи.

Для зняття плафона відкручуємо 2 болти по краях

Після завершення робіт плафон Джилі СК досить легко збирається. Пластикова частина ставиться досить легко, защіпками на себе.

Ставимо пластик на місце

Після цього можна спокійно експлуатувати плафон.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна лампочок в плафоні Джилі СК на ствітлодіодні"

Відгуки: 0
.