⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Стук задніх амортизаторів Чері Амулет, правильна установка задніх амортизаторів

Однією з поширених проблем Чері Амулет являється виникнення стука в задній підвісці автомобіля. Встановити джерело нехарактерного звуку частенько буває проблематично.

Задній амортизатор

Передусім власники автомобіля починають перевіряти сайлентблоки, іноді навіть проводять заміну на якісніші запчастини. Проте не завжди це усуває проблему.

Також увагу необхідно звернути на стан амортизаторів, які періодично вимагають заміни. Можуть виникати проблеми з пильниками, відбійниками чи усією деталлю в цілому.

Однією з вірогідних причин появи стука якраз і є заміна задньої стойки. В процесі виконання робіт можуть бути допущені помилки, що зрештою і стає джерелом проблем.

Пошук і усунення причин стука в задній підвісці Чері Амулет

Важливим моментом в процесі заміни задніх амортизаторів автомобіля є правильне розташування втулок. Якщо допустити помилку у напрямі монтажу, то можливим джерелом появи стуків і будуть ті самі втулки, а точніше – утворення вільного ходу амортизатора.

Втулка амортизатора

Пов'язано це з невірним розташуванні втулок в процесі складання і установки амортизатора, через що в місці кріплення амортизатора до кузова утворюється вільний простір. Це стає причиною того, що при роботі амортизатор починає стукати об кузов.

Щоб перевірити досить покласти руку на амортизатор з внутрішньої сторони і розгойдати Чері Амулет. Якщо при цьому з'являється стук, то, найімовірніше, втулки встановлені неправильно і необхідно розібрати амортизатор і виправити їх положення.

Багато автовласників ставлять втулки, орієнтуючись на логіку, ребрами жорсткості вниз (для нижньої втулки) і вгору (для верхньої). Так вона краще входить в стакан і ніби як забезпечує надійну фіксацію.

Багато хто помиляється при установці втулок

Відповідно, під навантаженням відбувається втискування втулки всередину стакану. Вона гнеться і перестає нормально виконувати задані функції.

Варто відмітити, що верхню втулку також слід встановлювати правильно – ребрами жорсткості у бік стакана. Інакше її також вдавлюватиме в стакан, що також приведе до утворення стука.

неправильна установка верхньої втулки

Проте, деякі водії припускаються помилки, вставляючи втулки неправильно. Ніби логічно, вона так краще лягати в стакан і здається, що все цілком правильно.

Також варто звертати увагу на направляючі шайби. При перевертанні втулки шайби залишаються на місцях – нижня з низу, верхня – згори. Вони не лягатимуть так щільно, якби залишалися на своїх місцях.

Важливо правильно ставити шайби

Це дозволить створити надійну фіксацію для втулок задніх амортизаторів Чері Амулет, а також забезпечить надійну фіксацію з допомогою болта. Відповідно, стук зникне. Таким чином можна усунути одну з причин утворення стука в задній підвісці автомобіля.

Болта повинно вистачати для хорошого затягування

Інакше болта кріплення не вистачатиме для нормального затягування, і амортизатор гулятиме. Це істотно скоротить термін його служби і може привести до ушкодження стакана.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Стук задніх амортизаторів Чері Амулет, правильна установка задніх амортизаторів"

Відгуки: 0
.