⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Регулювання педалі зчеплення Джилі Емгрнад ЄС7, Geely Emgrand EC7

Важливою умовою безпечної експлуатації автомобіля є правильна підгонка усіх необхідних елементів. На Джилі Емгранд ЄС7 особливу увагу необхідно звернути і на розташуванню педалі зчеплення.

Педаль зчеплення

В процесі ремонту або тривалої експлуатації педаль може трохи зміститися, змінюються параметри вільного і робочого ходу, через що у відповідальний момент водій може не вижати нормально зчеплення.

Зрештою це призводить до поломки важливих деталей, швидкого зносу деяких елементів зчеплення, двигуна, коробки перемикання передач. Відповідно, виникне необхідність в проведенні дорогого ремонту.

Якщо хід педалі буде недостатнім, то, як тільки водій почне відпускати зчеплення диск увійде в контакт. Звідси і поява певних проблем – пробуксовка, втрата оборотів і швидкий вихід з ладу усього блоку.

Якщо ж виникне ситуація, коли хід буде надмірно великим, то зчеплення може повністю не відключатися. Це приведе до того, що диск буде постійний в контакті і швидко стрется. Відповідно – швидка заміна.

Як відрегулювати педаль зчеплення Джилі Емгранд ЄС7 – що і як можна відрегулювати

Регулювати в даному випадку можна вільний і робочий хід педалі. При цьому слід враховувати усі особливості, щоб процес натиснення на педаль був максимально комфортним.

Під вільним ходом розуміють відстань, на яку можна вжинати педаль до моменту спрацьовування. Іншими словами – відстань ходу штока до моменту його дії на поршень робочого циліндра.

Робочий хід педалі зчеплення

У керівництві по експлуатації Джилі Емгранд ЄС7 вказано, що робочий хід педалі повинен складати 128 мм Виставити з такою точністю буде проблематично, проте невеликий допуск все-таки дозволений.

Значення робочого ходу

Вільний хід педалі зчеплення має бути в діапазоні 6-12 мм Цього цілком достатньо щоб виключити вірогідність випадкового натиснення в процесі їзди.

Значення вільного ходу

За допомогою відповідного болта здійснюється регулювання робочого ходу педалі. Послабивши гайку і закручувавши або відкручувавши болт можна виставити необхідні параметри.

Болт регулювання робочого ходу

Для регулювання вільного ходу послабляється гайка на штоку. Після цього шляхом обертання самого штока і відбувається установка необхідних параметрів.

Регулювання вільного ходу

Коли необхідні характеристики задані, важливо не забути закрутити гайки. Інакше усі роботи будуть марними, а зчеплення і зовсім може не працювати.

Таким чином можна без особливих проблем виставити правильно педаль зчеплення і комфортно експлуатувати авто.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Регулювання педалі зчеплення Джилі Емгрнад ЄС7, Geely Emgrand EC7"

Відгуки: 0
.