⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Погано закривається, відкривається лючок бензобака Джилі СК. Регулювання лючка бензобака

CK

Однією з умов комфорту власника автомобіля є хороше функціонування лючка бензобака. У каталозі запчастин Джилі СК можна знайти новий і замінити, якщо із старим виникли якісь проблеми.

Лючок бензобака

Проте погане відкривання або закривання лючка зовсім не є приводом для його негайної заміни. У багатьох випадках досить провести звичайне регулювання, після чого працездатність буде повністю відновлена.

Варто відмітити, що процес регулювання досить простий, може бути виконаний без яких-небудь інструментів навіть в умовах знаходження авто в дорозі. Відповідно, все залежить виключно від бажання власника.

Швидке регулювання лючка бензобака Джилі СК

Спершу слід перевірити як відкривається лючок. Для цього в салоні є спеціальний важіль. При дії на нього лючок повинен відкритися і трохи відпружинити. При закритті також не повинно виникати перешкод, закриття повинне проходити без особливих зусиль.

Важіль відкриття лючка

Щоб не виникало проблем з відкриттям лючка бензобака необхідно знайти і трохи відрегулювати відповідну тягу. Знаходиться вона під лючком.

Тяга відкривання

Для кращого спрацьовування її необхідно трохи відігнути. Проте важливо не перестаратися з відтягуванням, оскільки інакше лючок сильно пружинитиме при відкритті і зрештою може просто відірватися.

Відгинаємо тягу

Щоб запобігти проблемам із закриванням лючка бензобака Джилі СК слід уважно перевірити відповідний фіксатор.

Перевіряється фіксатор

Якщо бак закривається погано, то цей фіксатор необхідно змастити і розробити руками. При необхідності його можна без проблем трохи зрушити, що також позитивно позначиться на роботі за умови правильного регулювання.

Виставляється фіксатор

Цей фіксатор зісковзує по направляючій, розташованій на лючку, і зрештою капелюшком фіксується у відповідному отворі. Таким чином забезпечується надійне закриття лючка бензобака.

Напрямна фіксатора

Процес регулювання не складний і не займе багато часу.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Погано закривається, відкривається лючок бензобака Джилі СК. Регулювання лючка бензобака"

Відгуки: 0
.