⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Пітніють вікна Джилі Емгранд ЄС7, покращення вентиляції салона

Однією з проблем, з якою можуть зіткнутися власники Джилі Емгранд ЄС7, являється запітніння вікон. Особливо це проявляється під час проходження сильних дощів.

Запітнівають вікна

Пов'язана складність з системою вентиляції салону, а не з якимись конструктивними проблемами авто. Із запчастинами якраз проблем немає – все підігнано досить добре. Відповідно, необхідно вирішувати проблему провітрювання.

Залишати таку ситуацію не слід, оскільки це погрожує безпеці не лише власника конкретного власника автомобіля, але і інших учасників дорожнього руху. Із-за запітнілих вікон істотно знижується огляд, а значить можна вчасно не помітити небезпеку.

Покращуємо вентиляцію салону Джилі Емгранд ЄС7 – вікна практично не потіють

Проблема із запітнінням проявлялася на всьому склі. Відповідно, не було видно ні дорогу спереду, ні ситуацію позаду авто в дзеркала. Управління автомобілем ставало неможливим.

Погіршується огляд

Проблему вдалося розв'язати таким чином – під пластиковою заглушкою, яка прикриває двірники прорізали отвори. Раніше там була сітка, яка обмежувала подання повітря в салон автомобіля.

Проробляються отвори під накладкою

Також отвори були виконані і у верхній частині, навпроти відповідних прорізів в пластиковій накладці.

Прорізи робляться і у верхній частині

Перевіряємо результат. Включається клімат-контроль, проте кондиціонер вимкнений. Раніше доводилося включати і кондиціонер, що хоч якось рятувало ситуацію, хоча і сильно впливало на показники динаміки.

Включаємо клімат-контроль

Лобове скло і скло на передніх дверях Джилі Емгранд ЄС7 перестали запітнівати. Огляд став нормальним.

Передні вікна в нормі

На пасажирських дверях, а також на заднє скло все-таки трохи запітнівають, проте обзорність з'явилася і там. Тепер експлуатація автомобіля стане набагато зручніша незалежно від погодних умов.

Позаду запітніння менше

При цьому дефлектори можна повернути вгору і у бік вікон, що взагалі позбавить від проблем з переднім склом.

Дефлектори можна повернути на скло

Іноді подібна проблема також може бути викликана поганим станом салонного фільтру, який періодично слід замінювати. Проте якщо заміна не дала очікуваного результату, то слід повторити процедуру проробленням отворів під пластиковою накладкою – результат стане помітним відразу.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Пітніють вікна Джилі Емгранд ЄС7, покращення вентиляції салона "

Відгуки: 0
.