⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Горить Чек ЗАЗ Форза, Чері Вері А13. Настройка ГБО, компютерна діагностика OBD2

Однією з причин, по якій на ЗАЗ Форза може спалахувати чек – неправильно проведені налаштування роботи газобалонного устаткування в процесі його установки.

Горить чек

Зокрема, подібна проблема може бути викликана тим, що суміш недостатньо збагачена, що особливо проявлятиметься при підвищенні оборотів вище 3000 тисяч. Важливо помітити, що при роботі двигуна на холостому ходу проблема проявлятися не буде.

Складністю полягає в тому, що визначити джерело проблем виключно по чеку неможливо. Необхідно проводити комп'ютерну діагностику автомобіля, що дозволить упізнати код помилки і її значення.

Варто відмітити, що надалі, для вирішення проблем, найімовірніше доведеться проводити перенастроювання ГБО, що також складно зробити без необхідних дротів для підключення і програмного забезпечення.

Встановлюємо причину і усуваємо проблему з налаштуваннями ГБО ЗАЗ Форза

При включенні запалення на приладовій панелі спалахує чек, що свідчить про наявність проблем в одному або декількох вузлах автомобіля. Для з'ясування місця поломки або причини загоряння лампочки треба провести діагностику автомобіля.

Спалахує чек

На авто встановлено газобалонне устаткування, що розширює круг можливих проблем. Відповідно, слід якнайшвидше дізнатися, в чому саме полягає поломка, щоб виключити можливе займання авто.

Встановлене ГБО

Діагностичний роз'єм для підключення сканера OBD- 2 знаходиться в районі ніг водія, трохи вище за блок запобіжників. Важливо правильно вибрати сканер, що дозволить ефективно його використати.

Підключення діагностичного сканера

На ноутбук встановлюється необхідне програмне забезпечення, що дозволяє проводити діагностику ЗАЗ Форза. Підключення в даному випадку вдалося провести по стандартному протоколу OBD- 2, не довелося шукати під конкретну модель авто.

Встановлюється ПЗ

При прочитанні помилок вдалося з'ясувати, що йдеться про помилку Р2177 – система занадто збіднена поза холостим ходом (блок 1). Відповідно, при роботі на газу двигун не отримує досить збагачену для роботи газоповітряну суміш. Це може позначитися на динаміці авто, а також терміні експлуатації ГБО і двигуна.

Вдалося встановити помилку

Проблема підтвердилася і при проведенні відповідних вимірів за допомогою спеціального ПЗ і ноутбука. Навіть при додатковому збагаченні на 25% суміш виявляється недостатньо багатою, особливо при оборотах понад 3000.

Проводимо виміри

Далі за допомогою відповідного шнура підключаємося до блоку управління безпосередньо газобалонного устаткування і прочитуємо дані. На їх основі проводимо відповідні налаштування, що дозволяє усунути існуючу проблему.

Здійснюється регулювання

Після цього перевіряємо роботу двигуна ЗАЗ Форза. Чек горіти перестав, все працює стабільно навіть при підвищених оборотах.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Горить Чек ЗАЗ Форза, Чері Вері А13. Настройка ГБО, компютерна діагностика OBD2"

Відгуки: 0
.