⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Зброс сервісного інтервала ЗАЗ Форза, Чері Бонус А13

Значок сервісного інтервалу спалахує досягши певного кілометражу пробігу і означає необхідність проведення планового технічного обслуговування автомобіля. Зазвичай йдеться про заміну расходников – масла, фільтрів і іншого.

Значок сервісного інтервалу

Сам значок розташований в правій частині приладової панелі і має вигляд ключика. Його поява зовсім не означає утворення якоїсь несправності ЗАЗ Форза, а тільки вказує на необхідність провести ТО.

Водії, які для проходження ТО звертаються в автосервіс, і зовсім можуть жодного разу не побачити значок, оскільки при обслуговуванні автомобіля команда буде скинута. Деякі автовласники просто звикають до нього і не звертають уваги.

Проте при самостійному обслуговуванні авто є можливість легко скинути сервісний інтервал, виконавши буквально 2-3 дії і витративши на це 15 секунд свого часу.

Проводимо скидання сервісного інтервалу ЗАЗ Форза

Щоб скинути сервісний інтервал досить виконати такі дії:

  • Натискаємо праву кнопку на приладовій панелі і утримуємо її.

Натискаємо праву кнопку на приладовій панелі

  • Включаємо запалення.

Включаємо запалення

  • Різко відпускаємо кнопку і три рази швидко натискаємо.

Відпускаємо кнопку і 3 рази швидко натискаємо її

  • Після цього вимикаємо запалення.

Вимикаємо запалення

  • Включаємо запалення і бачимо, що значок сервісного інтервалу більше не світиться.

Значок пропав

Таким чином можна швидко позбавитися від докучливого світіння. Проте не варто забувати про необхідність своєчасного обслуговування автомобіля, що дозволить продовжити термін експлуатації його вузлів.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Зброс сервісного інтервала ЗАЗ Форза, Чері Бонус А13"

Відгуки: 1


Виталий

У меня одна "кнопка", проверю по утру сработает ли, ибо описание говорит об только правой "кнопке" (как у меня, одна, но правая) а все рекомендации говорят, чтобы в процессе нажимать на обе "кнопки", которых у меня лично явная недостача. Ну а впрочем за совет конечно спасибо.
.