⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Іржа Джилі Емгранд ЄС7, слабкі місця кузова Emgrand EC7

Для тривалої і безпроблемної експлуатації автомобіля важливий стан усіх його деталей і складових елементів, включаючи кузов. Особливу увагу слід приділити утворенню вогнищ корозії і максимально швидко усунути їх.

Джилі

Інакше зрештою навіть з невеликого корозійного вогнища можливе утворення досить серйозної проблеми. Так, кузов Джилі Емгранд ЄС7 зрештою може проржавіти, що приведе до попадання вологи всередину автомобіля і ушкодження важливих блоків і вузлів.

Особливо увагу слід приділити цілому ряду місць – кришки капота і багажника, нижні кромки дверей, пороги. Також часто утворення корозії відбувається в місцях установки молдінгів і ряду декоративних елементів.

Іноді утворенню корозії сприяють і самі водії, не проводячи своєчасне обслуговування автомобіля і ігноруючи поліровку і антикорозійну обробку. Також авто вимагає регулярного миття. Частенько корозія з'являється на колісних арках при використанні саморізов для кріплення підкрилків.

Видалення іржі на кузові Джилі Емгранд ЄС7

У цій моделі автомобіля вразливі місця знаходяться на кришці багажника і капоті. Зокрема, в місцях установки молдингів, значків і букв. Усі ці елементи перед початком робіт необхідно зняти з авто.

Задня частина авто

Особливо проблема актуальна для кришки багажника, під молдінгом якої утворилося досить багато невеликих вогнищ корозії. Відповідно, їх необхідно видалити і зафарбувати проблемні ділянки.

Іржа під молдінгом багажника

Також досить проблемною виявилася ділянка, розташований під номерними знаками. Тут теж доведеться проводити серйозну обробку, після чого можна буде встановлювати номер на місце.

Іржа під номерним знаком

На капоті Джилі Емгранд ЄС7 основна проблемна ділянка – місце установки молдінга. Особливо явно проблема проявляється в кутах. Відповідно, доведеться точково обробляти і зафарбовувати окремі ділянки.

Іржа під молдінгом капота

Прибираємо корозійні вогнища з поверхонь використовуючи спеціальні засоби. Це дозволить запобігти утворенню нового вогнища.

Прибираємо вогнища корозії

Після цього простір навколо місця фарбування прикриваємо за допомогою малярного скотча.

Прикриваємо навколишні деталі скотчем

Далі на усі необхідні ділянки наноситься фарба. Для цього можна використати спеціальний пістолет, балончик або пензлик.

Забарвлюємо необхідні ділянки

Кришку багажника в місцях зварювання необхідно обробити гідроізоляційним матеріалом, оскільки саме на цій ділянці зазвичай з'являється корозія. Тільки після цього ця ділянка забарвлюється.

На місці зварювання кришки багажника проводиться гідроізоляція

Після висихання фарби усі деталі автомобіля повертаються на місця, після чого можна експлуатувати авто.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Іржа Джилі Емгранд ЄС7, слабкі місця кузова Emgrand EC7"

Відгуки: 0
.