⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Установка лінзи біксенон "очі ангела" на Чері Тіго Т11 2005-2012 р.

Якісне освітлення дорожнього покриття при русі в темний час доби або в умовах поганої видимості є важливим чинником безпеки для усіх учасників руху.

Рідні фари Чері Тіго Т11 далеко не завжди здатні забезпечувати хороше освітлення, особливо після тривалої експлуатації. Трохи рятує ситуацію установка нових ламп і поліровка фар, проте подібні дії мають переважно короткочасний ефект.

Рідні фари

Трохи інакше ситуація виглядає після установки біксенона на автомобіль – спеціальних ламп, а іноді і лінз, які забезпечують яскравіше і якісніше освітлення покриття. У такому разі водій може своєчасно виявляти перешкоди на дорозі.

Також використання таких лам дозволяє забезпечувати кращу видимість самого автомобіля. Проте важливо враховувати, що необхідно максимально коректно відрегулювати лінзи біксенона, інакше вони можуть сильно сліпити водіїв, що їдуть попереду і по зустрічній смузі.

Особливості підбору і установки лінз біксенона «очі ангела» на Чері Тіго

Передусім необхідно придбати комплект лінз. При купівлі слід звертати увагу на те, щоб вони були чистими, прозорими і не мали ушкоджень на поверхні. Не зайвим буде перевірити працездатність на місці купівлі.

Комплект лінз біксенона

Також додатково купуються блоки управління, які також необхідно буде встановити на кожну фару. Інакше лінзи не працюватимуть. В деяких випадках такі блоки відразу продаються в комплекті з лінзами – слід уточнювати у продавця.

Блоки управління

Для установки нових лінз необхідно провести демонтаж фари з Чері Тіго. Замість рідної встановлюється нова лінза з лампою, проводиться необхідна проводка і кріпляться блоки управління.

Встановлюється нова лінза

Після цього фара встановлюється на місце. Проводиться коригування світлового потоку, щоб він не зліпив інших водіїв.

Коригується світловий потік

Після цього автомобіль можна експлуатувати.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Установка лінзи біксенон "очі ангела" на Чері Тіго Т11 2005-2012 р."

Відгуки: 0
.