⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.

RU  |  UAРекомендації по доопрацюванню ЗАЗ Форза

Досить популярним бюджетним автомобілем в Україні є ЗАЗ Форза. Це бюджетний седан, який має досить хороші експлуатаційні характеристики, комфортний для їзди по місту і трасі.

ЗАЗ Форза

Проте, як і у будь-якому бюджетному авто, далеко не все добре з комплектацією, через що багато власників проводять самостійне доопрацювання. Проблемні місця відзначаються в цілому ряду блоків і вузлів, які або допрацьовуються, або замінюються на інші.

Зокрема, відзначається досить низький кліренс автомобіля, через що можливе зачіпання високих бордюрів або певні проблеми при їзді по бездоріжжю. Також можна солідно допрацювати салон авто.

Коротко про доопрацювання ЗАЗ Форза

Для того, щоб підняти передню частину автомобіля, можна використати спеціальні вставки. В даному випадку на авто встановлені такі вставки завтовшки в 22 міліметри, що хоч трохи дозволило підняти перед і не зачіпати не дуже великі перешкоди.

Вставки

Передні колеса встановлені 185/65 R15. Цілком можливо, що доведеться заміряти і при нагоді замінювати їх хоч би на R16, що дозволить ще трохи підняти передню частину автомобіля, яка все одно розташована досить низько.

Переднє колесо

Також можна спробувати поставити колеса з меншим профілем ззаду. Це дозволить трохи опустити задню частину ЗАЗ Форза і таким чином добитися підняття передньою.

На авто можна використати стандартний брелок з висувним ключем. Такий функціонал буде цілком достатнім.

Стандартний брелок

Попри те, що автомобіль випущений в 2011 році, пробіг складає усього дещо більше 11 тисяч км. Авто більше простоювало, ніж експлуатувалося, тому кількість вже проведених доопрацювань обмежена.

Штатно встановлено червоне підсвічування приладової панелі. За бажання її можна замінити, для чого доведеться проводити демонтаж усього блоку. Проте і з червоним підсвічуванням все досить добре видно, так що можна залишити і її.

Червоне підсвічування приладової панелі

Штатна магнітола ЗАЗ Форза має обмежений функціонал і дає дуже посереднє звучання музики. Замість неї можна встановити 2-DIN магнітолу, місця для цього вистачить, як і для монтажу у відповідному просторі екрану для камери заднього виду.

Штатна магнітола

Переробити важелі перемикання передач і ручника особливо не вийде, хіба що, обтягнути їх іншим матеріалом. Також доопрацювання практично недоступні для блоку управління кліматом – піч, підігрівання, кондиціонер. В даному випадку панель залишається в рідному виді.

Блок управління кліматом

Однією з особливостей цієї моделі є розташування сигналу. Він розташований не на центральній частині керма, як це звично для більшості водіїв. Сигнал на ЗАЗ Форза представлений у вигляді двох кнопок, розташованих з боків. Трохи незвично, але зручно.

Кнопка сигналу

На водійській двері розташований блок управління склопідіймачами. Там же є кнопки блокування скла і дверей, що дозволяє водієві при необхідності все заблокувати для підвищення безпеки пасажирів, особливо якщо в салоні є діти.

Блок управління склопідіймачами

Стандартні динаміки автомобіля розташовані на передній арці, а також на дверях. Проте їх звучання також залишає бажати кращого.

Стандартний динамік

Фари на авто великі, світла дають досить навіть при використанні стандартних лампочок. До того ж вони добре піддаються регулюванню, що дозволяє їх коректно настроювати і ефективно використовувати.

Фара

Звичайно, за бажання можна замінити лампочки і лінзи у фарах ЗАЗ Форза, провести чіп-тюнинг ЕБУ для зміни динаміки двигуна, виконати цілий ряд інших змін. Але усе це потрібно робити акуратно, оскільки будь-які, навіть незначні зміни, проведені некоректно, можуть привести до критичних поломок автомобіля.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Рекомендації по доопрацюванню ЗАЗ Форза"

Відгуки: 0
.