⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Налаштування магнітоли Чері Тіго

Комфорт водія при тривалій подорожі багато в чому залежить від ряду чинників. Зокрема, може йтися про комфорт посадки, ергономічність сидінь, можливості налаштування сидіння і керма під себе, зручна відстань до педалей і інших параметрах.

Ще одним важливим для багатьох елементом є робоча магнітола. У Чері Тіго зазвичай встановлюється 2-DIN магнітола, з можливістю прослуховування радіо і підключення зовнішніх джерел. Наприклад, використовуючи перехідник, можна забезпечити підключення USB- флешки з аудіо файлами.

Штатна магнітола

Проте використання флешки іноді зв'язане з рядом проблем, які пов'язані з некоректним відтворенням, повтором пісень з початку після включення-виключення пристрою. Іноді штатна магнітола і зовсім не бачить такий зовнішній накопичувач, і використати його не виходить.

Відповідно, необхідно знайти причину, по якій відбуваються подібні проблеми. Вона може бути і зовсім не пов'язаною з магнітолою і ховатися в інших місцях.

Коригуємо роботу магнітоли Чері Тіго

Проблема полягає в наступному – після прослуховування деякої кількості пісень магнітола була вимкнена на невеликий час. Після повторного включення пристрою відтворення розпочинається знову з першої пісні, а не триває з місця зупинки.

Відтворення розпочинається з першої пісні

При цьому спочатку відбувається включення радіо попри те, що флешка підключена до аудіосистеми. Відповідно, доводиться кожного разу повторно самостійно запускати відтворення саме із зовнішнього джерела.

Відразу запускається радіо замість флешки

Дивність полягає в тому, що при використанні іншої USB- флешки подібної проблеми немає. Відтворення розпочинається з тієї пісні, на якій було перервано прослуховування. При цьому відбувається включення саме зовнішнього накопичувача, а не радіо, як було у попередньому випадку.

Відтворення другої флешки відбувається з місця зупинки

При підключенні третьої флешки до магнітоли Чері Тіго взагалі не вдалося запустити відтворення унаслідок того, що пристрій не зміг зчитати зовнішній накопичувач. Відповідно, використати такий варіант на цьому автомобілі просто не вийде.

Третя флешка не запустилася

Проблеми з відтворенням і прочитуванням можуть бути викликані такими чинниками:

  • Надмірно великий об'єм зовнішнього накопичувача, через що неможливе швидке прочитування даних або його виконання в цілому.
  • Накопичувач, що неправильно відформатував, необхідно використати параметри форматування NTFS або NTFS - 32.
  • Використання некоректних символів при назві файлів і папок, через що неможлива обробка даних. Краще уникати кирилиці, використовуючи латиницю або цифрові символи.
  • Ушкодження носія інформації, викликане механічною дією або попаданням вологи.

Проблема може бути у флешці

Якщо ж ніякий з варіантів флешки не працює, відтворити музику не вдається, але радіо працює, то проблема криється в програмуванні магнітоли Чері Тіго або ушкодженні порту підключення зовнішнього носія.

У такому разі необхідно провести діагностику автомобіля. При виявленні помилок в програмуванні можна відновити роботу пристрою за допомогою використання спеціального програмного забезпечення.

Якщо ж все гаразд, але магнітола не працює, то доведеться витратитися на запчастини, провівши заміну штатного пристрою на сучасніше.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Налаштування магнітоли Чері Тіго"

Відгуки: 0
.