⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Лампочки ближнього світла Джилиі СК, СК2, Отака як зняти

CK

Одним з важливих чинників безпечного дорожнього руху є достатнє і якісне освітлення дорожнього покриття при їзді. Забезпечується цей параметр з допомогою фар ближнього і далекого світла.

Лампочка

При цьому не варто забувати і про габаритні вогні, які забезпечують додаткове позначення транспортного засобу на дорозі.

Відповідно, важливо своєчасно проводити огляд працездатності цих блоків Джилі СК. Зокрема, необхідно перевіряти лампочки, які періодично перегорають і вимагають заміни.

Проблеми заміни лампочок у фарах Джилі СК

Зіткнутися з певними проблемами можна при заміні лампочок як лівої, так і правої фари. Переважно це пов'язано з незручністю відповідних розташування кришок на блоці фари, але є і деякі інші проблеми.

Із заміною доведеться повозитися

В даному випадку проблема була особливо актуальною для правої фари, оскільки саме в ній згоріла лампочка. Проте з її заміною виникли деякі складнощі, викликані конструктивними особливостями автомобіля.

Спершу довелося повністю відкручувати і знімати корпус повітряного фільтру, який заважає провести роботи по заміні лампочки. Закріплений він трьома болтами і процес зняття багато часу не займе, але це зайві дії, яких хотілося б уникнути.

Довелося знімати повітряний фільтр

Крім того, необхідно відкрутити трубку кондиціонера Джилі СК. Вона розташована досить незручно і заважає вільному доступу до блоку фари.

Відкручуємо трубку кондиціонера

Якщо не відкрутити трубку, то дістатися до місця установки лампочки не вийде. Рука просто не пролізе, оскільки відстань між деталями буде надмірно маленькою.

Трубка закриває доступ

Після того, як трубку відкрутили, вдалося дістати до кришки і зняти її. Після цього можна витягати стару лампочку, закріплену у відповідному роз'ємі. Лампочка згоріла, а значить доведеться її замінити на нову.

Відкручуємо кришку

Нову лампочку потрібно з патроном H1, 12 вольт 55 Вт. Варто відмітити, що у більшості випадків лампочки ближнього світла виходять з ладу приблизно через півроку-рік після заміни, так що подібні роботи доведеться проводити регулярно.

Відповідна лампочка

В якості лампочки габаритів був вибраний варіант з діодами. Вони забезпечують якісніше світло і рідше виходять з ладу, а враховуючи складність їх заміни це можна назвати істотним плюсом.

Діод для габаритів

Дістатися до лампочки габаритів Джилі СК дуже складно. Не кажучи вже про те, що для заміни доведеться витягати невеликий блок, в який і відбувається установка. Отвір для цього вузький, так що доведеться трохи повозитися.

Отвір для установки вузький

Таким чином, заміна лампочок насправді виявляється досить проблематичним видом робіт. В деяких випадках раціональним рішенням буде поєднати цей вид обслуговування автомобіля з іншими, наприклад, з поліровкою фари, коли проводиться демонтаж блоку.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Лампочки ближнього світла Джилиі СК, СК2, Отака як зняти"

Відгуки: 0
.