⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Регулювання педалі зчеплення Чері Тіго, зникло зчеплення

Виникнення проблем з зчепленням автомобіля значно ускладнює експлуатацію транспортного засобу. При цьому причини такої проблеми можуть критися в абсолютно різних місцях.

Багато власників Чері Тіго у таких випадках грішать безпосередньо на сам блок зчеплення, і починають замислюватися про його заміну. Проте комплект зчеплення коштує досить дорого, і далеко не завжди є можливість провести заміну швидко.

Педаль зчеплення

Проте, проблеми можуть бути викликані і дрібнішими поломками, на які помилково ніхто не звертає увагу. У такому разі йдеться навіть не про вижимний підшипник, який зазвичай служить досить довго.

Перевіряти необхідно усі елементи зчеплення, починаючи від самого блоку, якщо автомобіль експлуатується довго, і закінчуючи педаллю в салоні авто.

Можливо, проблема буде в одному з циліндрів чи в педалі, що дозволить усунути неполадки без втручання в роботу основного блоку зчеплення.

Пошук і усунення проблем із зчепленням Чері Тіго

Проблема проявилася у вигляді невеликого провалення педалі. При цьому зчеплення працювало не дуже добре, відчувалося пробуксовування, що говорило про наявність поломки або порушення регуляції одного з робочих елементів.

Є провал педалі

Передусім перевіряємо розташований в підкапотному просторі робочий циліндр зчеплення на предмет його функціонування. Також це дозволить виключити вірогідність протікання робочої рідини патрубків у місці підключення.

Перевіряємо циліндр

Регулювати в даному випадку на циліндрі нічого не потрібно. Встановлюється саморозвідний шток що забезпечує безпроблемну роботу блоку. Досить перевірити його цілісність і функціонування.

Регулювати циліндр не потрібно

Особливу увагу необхідно приділити педалі зчеплення Чері Тіго. Іноді вже через тиждень після купівлі слід проводити її регулювання, а надалі періодично проводити повторно подібну операцію.

Перевіряємо педаль зчеплення

Необхідно відкрутити стопорну гайку. Після цього відкручується гвинт, до того моменту, коли вам буде зручно щоб спрацьовувало зчеплення. Хтось виставляє на початок ходу педалі, хтось на середину, а є і ті водії, які віддають перевазі щоб зчеплення спрацьовувало у кінці.

Регулюємо педаль

Також необхідно звернути увагу на болт, розташований вверху педалі. При необхідності гайку трохи відкручуємо, після чого трохи вивертаємо болт. Це дозволить правильно виставити вільний хід педалі.

Регулюємо вільний хід педалі

Якщо відрегулювати на першому штоку хід зчеплення Чері Тіго, то помітно, що після вижимання педалі вона не стає на своє місце. По суті, педаль повністю не віджимається, зчеплення залишається частково в робочому положенні, що призводить до його прискореного зносу.

Без регулювання педаль просідає

А так, робочий циліндр спокійно перепускає рідину і відбувається нормальний процес функціонування. Тільки якщо регулювання педалі зчеплення не допоможе, або якщо є прямі підтвердження поломки кошика і дисків зчеплення, то тоді проводиться заміна цих блоків.

У інших випадках необхідно в першу чергу перевірити, чи правильно відрегульована педаль і чи не викликані проблеми із зчепленням саме нею. Невелике втручання іноді може позбавити від істотних фінансових вкладень.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Регулювання педалі зчеплення Чері Тіго, зникло зчеплення"

Відгуки: 0
.