⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Регулювання замка капота Джилі СК, СК2, Отака

CK

Для безпеки руху, а також збереження конструктивних елементів автомобіля, розташованих в підкапотному просторі, встановлюється замок капота. Він перешкоджає відкриттю капота при русі і обмежує доступ до деталей сторонніх.

Частина замку капота

Проте необхідно враховувати, що ця запчастина Джилі СК також вимагає догляду і регулювання. Інакше надалі можуть виникнути проблеми з відкриванням і закриванням капота, що негативно позначиться на умовах експлуатації автомобіля.

Зокрема, проблеми можуть виникнути з тросами, самим механізмом закривання, а також регулювальною пружиною, встановленою на верхній частині замку. Відповідно, необхідно визначити вразливі місця і своєчасно провести їх діагностику, ремонт або регулювання.

Якщо виникла проблема, і замок не виходить відкрити з салону і вручну, то необхідно знайти два невеликі отвори біля грат радіатора і за допомогою тонкої викрутки натиснути на механізм відкривання. Після цього капот вдасться відкрити і провести усі інші роботи.

Регулюємо замок капота Джилі СК – виставляємо зручне зусилля відкривання

Для виконання робіт знадобиться всього два інструменти – ріжковий ключ на 17, а також звичайна плоска викрутка. Регулювання займе буквально декілька хвилин часу, після чого автомобіль можна буде далі експлуатувати.

Готуємо інструменти

Після підготовки усього необхідного виконуємо такі дії:

  • Відкриваємо капот з салону автомобіля, для чого тягнемо відповідну кнопку у нижній лівій частині торпедо.

Відкриваємо капот з салону

  • Додатково натискаємо на важіль відкриття капота, розташований в районі грат радіатора авто.

Натискаємо важіль під гратами радіатора

  • Відкриваємо капот і ретельно оглядаємо стан верхньої і нижньої частини замку капота Джилі СК.

Оглядаємо замки

  • За регулювання жорсткості відкривання капота відповідає пружина, розташована на верхній частині замку.

Особлива увага на пружину

  • За допомогою ключа на 17 відпускаємо контргайку, яка розташована в основі гвинта пружини.

Відпускаємо контргайку

  • Після цього плоскою викруткою регулюємо сам гвинт – обертання проти годинникової стрілки дозволяє понизити зусилля відкривання, за годинниковою стрілкою – збільшити.

Регулюємо гвинт

Важливо враховувати, що при надмірному послабленні пружини можлива ситуація, коли в процесі руху капот трохи відкриватиметься. Він повністю не відкриється, зупиниться на фіксаторі, але з'явиться стук капота, а також надалі може бути пошкоджений увесь замок.

Капот може трохи відкриватися при сильному послабленні замку

Якщо ж затягнути пружину сильно, то в процесі відкривання доведеться докладати значне зусилля. Це негативно позначиться на терміні експлуатації троса відкривання капота, який йде від важеля в салоні авто. Відповідно, незабаром його доведеться замінювати.

Відрегулювати замок капота Джилі СК слід так, щоб відкриття не було дуже легким, але при цьому і не стало надмірно жорстким. Краще кілька разів перевірити в процесі регулювання, ніж надалі отримати ряд додаткових проблем.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Регулювання замка капота Джилі СК, СК2, Отака"

Відгуки: 0
.