⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.

RU  |  UAЗаміна регулятора заслінки пічки Чері Елара А21 A21-8107010

Одним з показників комфортної експлуатації автомобіля можна назвати температуру, яка підтримується в салоні. За цей показник відповідає кондиціонер і піч – залежно від пори року.

У зимовий час актуальною є саме працездатність печі, яка дозволяє прогрівати салон авто до комфортної температури. Один з важливих елементів, які забезпечують правильне функціонування усієї системи в каталозі запчастин Чері Еларарегулятор заслінки печі.

Регулятор печі

Якщо розглядати систему підігрівання салону в цілому, то важливий стан усіх елементів:

Навіть при справності усіх елементів, за винятком регулятора заслінки, нагрівати салон не вийде. Це пов'язано з тим, що регулятор відповідає за виставляння заслінки в потрібне положення.

Якщо регулятор буде несправним, то заслінка не стане в потрібне положення. Відповідно, потік теплого повітря не потраплятиме в систему повітропроводів, спрямованих в салон автомобіля або ж тепле повітря частково змішуватиметься з холодним.

Заслінка

Як результат – температура в салоні залишатиметься на колишньій відмітці або рости надмірно повільно, їзда для водія і пасажирів в холод стане некомфортною.

Одним з вразливих місць в конструкції регулятора заслінки печі Чері Елара є шестерінки, які виготовлені з пластика. Саме їх знос або механічне ушкодження призводить до того, що блок перестає правильно функціонувати.

Проте є і невелика перевага – для заміни цього регулятора на представленій моделі авто не доведеться проводити серйозне розбирання автомобіля, як це буває на інших моделях. Відповідно, міняти увесь отоплювач у зборі А21-8107010 не знадобиться, як і перебирати його.

Міняємо регулятор заслінки печі Чері Елара самостійно

Проблема з регулятором проявилася цілком характерно – з'явився типовий стук при включенні обігріву салону. Найімовірніше, проблема в шестерінках, які перекрутило, через що тепер заслінка не стає в потрібне положення. При цьому відновленню регулятор практично не підлягає, доведеться проводити його заміну.

В регуляторі з'явився стук

Варто відмітити, що в салоні при цьому холодно. Включення печі і зміна режимів ніяк не впливає на ситуацію. Розігріте повітря просто не потрапляє в салон, через що там досить холодно.

Установка високої температури не допомагає

Для заміни регулятора заслінки виконуємо такі дії:

  • Відкручуємо три болта кріплення регулятора – зробити це складно із-за розташування, але цілком можливо.

Відкручуємо болти кріплення

  • Після чого відщіпаємо металеве кріплення регулятора, яке фіксує його до іншого блоку.

Знімається регулятор

  • Виставляємо новий регулятор заслінки печі Чері Елара в те ж положення, в якому знаходився демонтований старий.

Виставляємо новий регулятор

  • Для цього необхідно підключити роз'єм проводки до регулятора, після чого він автоматично займе необхідне положення.

Підключаємо фішку проводки

  • Прикручуємо новий регулятор на своє місце.

Прикручуємо новий регулятор

  • Перевіряємо працездатність нового регулятора.
  • Помітно, як зрушується заглушка печі, що дозволить обігрівати салон.

Заглушка зміщується як потрібно

Таким чином вдалося досить швидко відновити нормальну роботу печі, після чого в салоні значно потепліло. Проблема опинилася в непрацюючому регуляторі. Проте в окремих випадках проблеми можуть бути пов'язані з радіатором печі або іншими елементами.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна регулятора заслінки пічки Чері Елара А21 A21-8107010"

Відгуки: 0
.