⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Стук в двигуні Грейт Вол Ховер після заміни ременя ГРМ

При проведенні обслуговування автомобіля необхідно уважно виконувати усі роботи. Інакше надалі можна отримати додаткові проблеми, вирішувати які частенько складніше, ніж усувати причини первинного ремонту.

Грейт Вол Ховер

Зокрема, при заміні ременя ГРМ 1006060 - E06 Грейт Вол Ховер, увагу необхідно приділяти роликам, а також розташованим рядом шестернямНеякісно укручений болт чи зайвий удар в процесі ремонту може привести до проблем з газорозподілом або появи нехарактерних звуків.

 

ГРМ

Важливо уважно все перевірити до складання автомобіля і пробного запуску двигуна. Для цього, наприклад, можна прокручувати вручну коленвал, в той час, коли помічник буде все уважно переглядати і прослуховувати.

Такий підхід дозволить надалі не витрачати час на повторне розбирання авто і пошук джерела проблем.

Якщо ж після заміни ременя ГРМ Грейт Вол Ховер з'являється стук, то експлуатацію авто слід відразу ж припинити до встановлення джерела шуму і усунення його причини. Інакше є вірогідність отримання критичних ушкоджень автомобіля або вихід з ладу окремих блоків.

Пошук і усунення причини стука в двигуні Грейт Вол Ховер після заміни ременя ГРМ

Заздалегідь проводилися роботи по обслуговуванню автомобіля. Пробіг авто складає 85 тисяч км – відповідно, необхідно було приводити заміну ременя ГРМ і роликів. Для цього з блоку знімається захист, що забезпечить доступ до усіх елементів.

Проводилося обслуговування ГРМ

Зазвичай для зняття кришок і інших елементів, які закривають газорозподільний механізм потрібно близько години часу. При цьому проблеми можуть виникнути з центральною захисною кришкою, зокрема з її відкручуванням і витяганням. Вона чіпляється за ролик.

Складно зняти середню кришку

Уважно оглядаємо стан ременя. Враховуючи наявний пробіг, навіть незважаючи на відсутність явних ознак ушкодження ременя, його необхідно замінювати.

Перевіряємо ремінь

Також ретельно перевіряємо ролики і підшипники на них. Іноді починає видавлювати мастило, і у такому разі доведеться або додавати змащуючий матеріал або проводити заміну роликів з підшипниками.

Перевіряємо ролики

Був замінений ремінь, частина роликів. Також змащені усі необхідні елементи, що дозволить забезпечити надійну роботу газорозподільного механізму Грейт Вол Ховер.

Проте після складання виникла проблема у вигляді підвищеного шуму, нехарактерного для правильної роботи двигуна. Перевірили правильність установки ременя, роликів і іншого – все опинилося в нормі. На пошуки проблемної ділянки було витрачено більше 12 годин.

Перевірили правильність складання

Проблема опинилася в районі шестерні, встановленої на колінчастому валу. Точніше – у місці установки спеціальної захисної щоки. Вона зачіпала ремінь, що йде на балансувальні вали. Звідси і поява дивного стука.

Проблемне місце

Можливо, в процесі ремонту щічка була пошкоджена або трохи погнута – вона тонка і легко деформується. Так що важливо все перевіряти до складання авто. Знайти проблемне місце вдалося тільки з помічником – один прокручував колінвал, другий – переглядав і прослуховував все.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Стук в двигуні Грейт Вол Ховер після заміни ременя ГРМ"

Відгуки: 0
.