⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Стукає задній амортизатор Чері Тіго

Одніэю з вірогідних проблем, які можуть виникнути при експлуатації Чері Тіго, являється виникнення стука в задній частині підвіски. При цьому особливу увагу необхідно приділити місцям установки різних резинометалічних виробів – сайлентблоків.

Задній амортизатор

Зокрема, одним з місць установки такої запчастини є місце нижнього кріплення заднього амортизатора T11 - 2915010. При цьому із-за особливостей конструкції ходової частини саме на цей сайлентблок доводиться значне навантаження, особливо при подоланні нерівностей.

Відповідно, з часом відбувається знос деталей, що зрештою і призводить до утворення стука. Важливо своєчасно діагностувати неполадку і усунути її, оскільки збільшується навантаження на інші елементи підвіски.

Усунення стука заднього амортизатора Чері Тіго

В даному випадку причина реально опинилася в розбитому сайлентблоку. Через це, власне, і з'явився стук. Знайти місце проблеми вдалося досить швидко, при проведенні візуального огляду автомобіля.

Розбитий сайлентблок

Було прийнято рішення встановити деталі з Волги. Необхідно з обох боків вставити сайлентблоки вузькою частиною всередину. Після цього використовуючи довгий болт і шайбу стягнути їх, що дозволить добре зафіксувати деталь і запобігти попаданню зайвого сміття на них.

Використовуємо вставки від Волги

У старому сайлентблоці металева втулка відшарувалася від гумової основи. Сам гумовий елемент деформувався. Відповідно, деталь вже не могла виконувати поставлену функцію, що і послужило причиною утворення стука.

Старий сайлентблок

Варто відмітити, що шайби доведеться ставити широкі, щоб вони закривали нові вставки в амортизаторі Чері Тіго.

Ставимо широкі шайби

Важливо при цьому перевірити, щоб сам амортизатор був робочим, без потьоків і інших проблем. Якщо з ним все нормально, то такий ремонт дозволить уникнути проблем із стуком.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Стукає задній амортизатор Чері Тіго"

Відгуки: 0
.