⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.

Шановні клієнти!
Відправка ТІЛЬКИ Новою Поштою! Пунтків самовивозу та магазинів немає! Ціни, Наявність, Оплату уточнюйте!Кипить двигун Чері Амулет, не включається вентилятор охолодження

При експлуатації автомобіля необхідно звертати увагу на усі важливі аспекти. Зокрема, необхідно ретельно стежити за температурою двигуна і не допускати його перегрівання.

Інакше вірогідним буде потрібна заміна запчастин на Чері Амулет А11 та дорогий ремонт.

Підкапотний простір

Одним з чинників безпечної їзди є робота системи охолодження авто. За це відповідає ряд пристроїв, одним з яких є вентилятор охолодження A15 - 1308010 - Chery.

Важливо, щоб на Чері Амулет він включався своєчасно і забезпечував достатнє додаткове обдування радіатора.

В той же час слід розуміти, що на включення вентилятора впливає цілий ряд чинників. 

Це і робота датчика температури охолоджувальної рідини, і стан пробки розширювального бачка, клапана скидання зайвого тиску і інше. Іноді проблема в роботі може бути пов'язана навіть з банальним запобіжником.

Якщо з певних причин не відбувається включення вентилятора, то необхідно ретельно перевірити усі можливі місця поломок.

При необхідності купуються запчастини і міняються, зокрема, це можуть бути датчики або окремі блоки, наприклад, розширювальний бачок.

Відновлюємо систему охолодження Чері Амулет, запускаємо вентилятор

Виникло відразу декілька серйозних проблем. Ключова з них полягала в тому, що антифриз вже починав кипіти двигун перегріватися, але вентилятор при цьому не запускався.

Доводилося зупинятися і чекати охолодження двигуна, який потім по новій швидко нагрівався.

Закипає антифриз у бачку

Також виникла проблема з одним з патрубків, а якщо бути точніше – з паровідвідним. Його просто розірвало.

При цьому нижній отвір на розширювальному бачку був заглушений.

Робити цього категорично не можна, оскільки там встановленний клапан скидання зайвого тиску і його вирівнювання. Можливо, саме це і послужило причиною частини проявлених проблем.

Був закритий нижній отвір

Спершу було прийнято рішення провести виміри тиску, при якому спрацьовує клапан в розширювальному бачку.

Для цього був підключений манометр до патрубка. Нормальне значення відкриття клапана складає 1.4 кг/см2.

Проводимо виміри тиску

Проте в реальності виявилось, що значення складає всього 0.7 кг/см2. При цьому рідина у бачку вже кипить і вибризкується назовні через клапан. Подібного явно не повинно відбуватися.

Тиск низький

При цьому на приладовій панелі Чері Амулет помітно, що температура двигуна досягає червоної зони. І це після невеликого часу після запуску.

Щоб прискорити процес скидання температури довелося включити піч. Таким чином істотно скорочується час охолодження рідини.

При цьому роздуло один з патрубків системи охолодження. Це надалі теж відгукнеться серйозними проблемами, особливо у разі його розриву.

Роздуло патрубок

Було прийнято рішення замінити повністю розширювальний бачок. Проте ця процедура не дала особливого ефекту, оскільки при закипанні рідини вентилятор так і не почав роботу. Але вдалося розв'язати проблему з передчасним відкриттям клапана.

Замінили бачок

Після цього була проведена комп'ютерна діагностика автомобіля. Ніяких помилок в роботі систем не було виявлено.

Але в той же час, при закипаючому антифризі, датчик температури охолоджувальної рідини передавав на ЕБУ інформацію про те, що температура всього 30 градусів.

Провели комп'ютерну діагностику

Відповідно, проблема опинилася у бракованому датчику температури охолоджувальної рідини Чері Амулет.

Виміри опору на нім показали несправність, через те, що датчик не показував достовірні дані ЕБУ і не віддавав команду на включення вентилятора.

Проблема в датчику температури охолоджувальної рідини

Була проведена заміна датчика температури охолоджувальної рідини. Заздалегідь була проведена його перевірка при різних температурних режимах, щоб переконатися в нормальному функціонуванні.

Це дозволило розв'язати проблему з включенням вентиляторів. Тепер вони запускаються автоматично досягши відповідної температури.

Важливо вибирати якісні запчастини при проведенні ремонту автомобіля. Навіть невелика деталь надалі може істотно вплинути на роботу цілого ряду блоків і вузлів

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Кипить двигун Чері Амулет, не включається вентилятор охолодження"

Відгуки: 0
.