⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Вода в салоні Чері Амулет

Однією з проблем, з якою можуть зіткнутися власники автомобіля Чері Амулет – поява води в салоні. При цьому у більшості випадків встановити реальну причину її появи буває украй важко.

Чері Амулет

Проте при появі такої проблеми ігнорувати її не варто. Оскільки при постійному контакті вологи з кузовом досить швидко можуть з'явитися вогнища корозії.

Також необхідно звернути увагу і на деякі елементи кузова, особливо на автомобілях українського складання. Декілька простих порад дозволять вам зберегти цілісність кузова і уберегти його від внутрішньої корозії.

Звідки вода в салоні Чері Амулет і украй корисний лайфхак

Під час сильних дощів була виявлена проблема – у салоні автомобіля з'явилася вода. При цьому подібні складнощі не були одноразовим явищем. Тривалі пошуки спершу не принесли результату, але з часом вдалося виявити джерело проблем.

Передусім була проведена перевірка всіляких ущільнювачів на дверях і склі. Проте в цих ділянках все виявилося нормально.

Ущільнювачі в порядку

У вирішенні проблеми допоміг тільки повний розбір салону Чері Амулет. Зробити це досить легко, головне – мати запас вільного часу і набір інструментів.

Розбираємо салон

Виявилось, в днищі автомобіля є невеликі лючки, які забиті кришками. Згори вони залиті гідроізоляцією, а також покриті шумоізоляцією.

Лючки в днищі

Один з таких лючков зрештою просто вирвало. Яким чином – не зрозуміло, можливо, потрапив великий камінь, або десь зачепили днищем гірку. Також подібна проблема могла виникнути в результаті неправильного використання домкрата.

Один лючок вирвало

Якщо ви вже розібрали салон, то необхідно звернути увагу на пороги. Проблема в тому, що в автомобілях, зібраних поза Китаєм, працівники частенько заповнюють простір порогів целофаном і поролоном.

Перевіряємо пороги

Відбувалося це у момент крупновузлового складання Чері Амулет. Робиться це з однією простою метою – прискорення корозії. Зрештою власникові авто доведеться або купувати нове авто, або ремонтувати вже наявне.

Добре помітно це в районі кріплення ременів безпеки авто. Звідти можна і частково витягнути набитий мотлох, але для цього краще тимчасово зняти кріплення ременів.

Помітні шматки целофану і поролону

Важливо завжди уважно відноситься до обслуговування автомобіля і при появі різних негативних чинників максимально швидко усувати їх. 

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Вода в салоні Чері Амулет"

Відгуки: 1


Константин

Я делал эту процедуру. Проклеял все промазал. Закатал все безшумкой. Но вода как появлялась так и появляется. Не могу понять откуда
.