⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Установка доповнюючого датчика охолоджувальної рідини Джилі МК Кросс

В процесі експлуатації автомобіля бажано відстежувати температуру двигуна. Проте на Джилі МК Кросс з контролем температури є певні складнощі – на приладовій панелі в салоні просто відсутнє звичне для водіїв відображення температури.

Інформація про температуру охолоджувальної рідини передається тільки у вигляді лампочки, що світиться. Якщо її колір синій – двигун прогрітий недостатньо. Коли вона згасла – робоча температура. Червона лампочка свідчить про перегрівання.

Індикатор температури двигуна

Якщо допустити перегрівання двигуна, то надалі знадобиться серйозний ремонт. Зокрема, постраждати може циліндропоршнева група, клапани, прокладка ГБЦ і клапанної кришки. Відповідно, краще не допускати перегрівання.

В той же час не допустити перегрівання без знання поточної температури досить складно, а лампочка спалахує, коли вже пізно. Чому від датчика температури охолоджувальної рідини 1086001088 не вивели нормальне відображення на приладову панель, залишається не зрозумілим.

Встановлюємо додатковий датчик охолоджувальної рідини на Джилі МК Кросс

Для установки додаткового датчика необхідно підготувати відповідну деталь. Підійде будь-який варіант з достатньою довжиною виведення безпосередньо датчика і з наявністю екрану для відображення інформації.

Готуємо відповідний датчик

Звичайно, точність виміру за допомогою такого датчика буде дуже приблизною, але це дозволить хоч якось контролювати ситуацію з температурою охолоджувальної рідини. Відповідно, вірогідність перегріти двигун істотно знизиться.

Щоб встановити датчик доведеться розібрати частину передньою панелі і торпедо. Це займе певний час, але дозволить вивести датчик в підкапотний простір.

Розбираємо панель

Підключити живлення датчика можна з магнітоли. Беремо жовтий дріт плюса, що йде від замку запалення на магнітолу Джилі МК Кросс, а також будь-який зручний мінус.

Живлення підключаємо з магнітоли

Екран датчика буде встановлений в рамку магнітоли, для чого було зроблено отвір необхідних розмірів. Для цього знадобиться канцелярський ніж.

Готуємо місце для екрану

Проводимо датчик в підкапотний простір і ставимо його поряд з штатним датчиком температури охолоджувальної рідини. Зафіксувати можна звичайним пластиковим хомутом.

Ставимо датчик в районі штатного

Надлишки дроту краще змотати в компактний згорток і зафіксувати, щоб він надалі не заважав. Сховати його можна буде за накладкою аудіосистеми.

Надлишки дроту змотуємо

Перед зворотним складанням пластикових елементів салону заводимо двигун автомобіля і перевіряємо працездатність нового датчика. В даному випадку він працює і показує температуру хоч би в прийнятних значеннях.

Перевіряємо працездатність датчика

Невелике відхилення в даному випадку краще, ніж взагалі відсутність важливої інформації. Можна буде своєчасно реагувати на критичне підвищення температури двигуна і вживати відповідні заходи, а не орієнтувати тільки на сигнал про перегрівання у момент його настання.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Установка доповнюючого датчика охолоджувальної рідини Джилі МК Кросс"

Відгуки: 0
.