⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Шарові Чері Тіго заміна і ремонт

Шарові опори китайського виробництва для Чері Тіго – одне з слабких місць підвіски автомобіля. Так, «рідні» опори ходять не більше 10 тисяч кілометрів. А якщо купувати японські аналоги, іноді виникають складності установки з різниці в посадкової товщині шпильок кріплення опори до важеля. Сьогодні ми розповімо, як вийти з цієї ситуації, і як власне поміняти шарові опори на Чері Тіго.

як поміняти шарові опори на Чері Тіго.

 

Одразу звертаємо увагу, що далеко не всі шарові опори Чері Тіго, купити які можна на українському ринку, мають таку особливість. Якщо вам попалися саме такі – для вас ми публікуємо дане відео. Якщо з вашими опорами все нормально – значить, просто пропустіть другу частину і після зняття відразу приступайте до установки цієї запчастини.

кульові опори Чері Тіго, купити

 

Для виконання робіт вам знадобиться комплект гайкових ключів ріжкових і торцевих), плоскогубці, молоток і бажано – оглядова яма. Робота виконується в наступній послідовності:

 1. Поставте потрібну сторону на домкрат і зніміть колесо.
   
 2. Расшплинтуйте гайку кріплення шарові опори до маточині (поворотного кулака) і розкрутіть її.

  Расшплинтуйте гайку кріплення кульової опори до маточини
   
 3. Вибийте палець шарової опори з поворотного кулака. Для зручності можна відкрутити два болта кріплення стійки.  Тоді до пальця буде дістатися зручніше і можна навіть скористатися знімачем.

  Вибийте палець кульовий опори з поворотного кулака

   
 4. Відкрутіть кріплення шарової опори від важеля. Вона кріпиться одним болтом і двома зафіксованими у важелі пальцями з гайкою.

  Відкрутіть кріплення кульової опори від важеля
   
 5. На новій опорі вибийте за допомогою старої гайки і головки пальці кріплення шарової опори. Їх потрібно буде встановити важіль.

  На новій опорі вибийте за допомогою старої гайки і головки пальці кріплення кульової опори

   
 6. Якщо пальці нової опори більшого діаметра, використовуйте їх від старої опори. Зазвичай вони служать набагато довше. Якщо з діаметром все нормально, можна поміняти пальці на нові.
   
 7. Встановіть шарову опору на місце і зберіть всі деталі в зворотному порядку.
   

Звичайно, з рідними опорами таких проблем не буде, але як ми писали вище, вони дуже недовговічні. Якщо ж ви хочете рідше заглядати в цей вузол, купуйте більш якісні японські – і насолоджуйтеся кермом свого автомобіля в будь-яких дорожніх умовах.
 

Читайте також:
Заміна ГРМ Чері Тіго 2.0 - 2.4

 

Джерело відео YouTube - відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів.
Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=BXGwtMahFyQ

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Шарові Чері Тіго заміна і ремонт"

Відгуки: 0
.