⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Чері Кімо заміна ручки КПП

На автомобілі Чері Кімо ручка КПП є не лише функціональним елементом, що дозволяє зручно перемикати передачі, але і декоративним доповненням до загального інтер'єру салону. Конструктивно вона складається всього з декількох елементів – корпуси з різьбленням для накручування на важіль і фіксувальної гайки.

При тривалій експлуатації ручка КПП Чері Кімо стирається, що псує її зовнішній вигляд. Функціонально вона залишається справною, проте порушує естетику салону. В результаті стирання також можливе зісковзування ручки з деталі. Тому при сильному зносі комплектуючу все-таки краще замінити.

Ручка КПП Чери Кимо

Проводимо самостійну заміну ручки КПП Чері Кімо

Провести такі роботи можна в домашніх умовах самостійно. Для цього знадобиться мінімум інструментів – ключ на 19 і викрутка. Також слід заздалегідь підготувати нову деталь. При заміні ручки слід звернув увага на захисний чохол – за наявності на ньому ушкоджень, краще замінити і його. Для заміни ручки КПП Чері Кімо виконуємо такі дії:

  • Спершу необхідно витягнути попільничку з передньої панелі. Це треба для того, щоб надалі відкрити захисну кришку. Витягується вона рукою, без використання додаткових інструментів – просто тягнемо на себе і одночасно трохи вгору. При цьому натискаємо пальцем на спеціальний фіксатор.

Необхідно витягнути попільничку з передньої панелі

  • Відкручуємо декоративну гайку, яка знаходиться безпосередньо під ручкою КПП Чері Кімо. Це необхідно для отримання доступу до інших елементів конструкції, які надалі відкручуватимуться, а також для можливості трохи ослабити тиск від чохла.

Відкручуємо декоративну гайку

  • Фіксувальну гайку, яка кріпить ручку до важелю, відкручуємо за допомогою ключа на 19. Робити це слід обережно, щоб не пошкодити важіль і елементи коробки перемикання передач. Для цього слід визначити напрям правильного обертання – зазвичай крутити потрібно зліва на право.

Знімається фіксувальну гайку

  • Трохи опускаємо по різьбленню фіксувальну гайку. Після цього можна приступати до зняття ручки. Досить просто скрутити її з різьблення. Далі необхідно зняти фіксувальну гайку, оскільки вона надалі заважатиме зняттю чохла.

Можна приступати до зняття ручки

  • Викруткою акуратно підчіплюємо захисну кришку на панелі ручки КПП Чері Кімо. Робимо це до того моменту, доки фіксувальні пази не вискочать. Після цього акуратно знімаємо кришку повністю, оскільки процес подальшої заміни чохла без цього неможливий.

Викруткою акуратно підчіплюємо захисну кришку

  • Чохол кріпиться до кришки за допомогою 4 саморізів. Відкручуємо їх хрестоподібною викруткою. Після чого чохол можна знімати, оскільки більше нічого не заважатиме цьому. Головне – не впустити саморізи всередину коробки КПП, оскільки дістати їх звідти досить важко.

Відкручуємо чохол

  • Процес збірки проводимо в зворотному порядку. Фіксуємо чохол до кришки за допомогою саморізів. Після цього конструкцію у зборі встановлюємо на своє місце. Накручуємо фіксувальну гайку, накручуємо ручку, заздалегідь накинувши декоративне кільце на важіль ручки КПП Чері Кімо. Затягуємо фіксувальну гайку, закручуємо кільце.

Процес складання проводимо в зворотному порядку

На цьому процес заміни ручки КПП Чері Кімо можна вважати закінченим. Для виконання робіт необхідно мінімум інструментів, а також 20-25 хвилин вільного часу.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Чері Кімо заміна ручки КПП"

Відгуки: 0
.