⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Чері Джагі ремонт шруса внутрнішнього

Внутрішній шрус Чері Джагі відрізняється від зовнішнього розмірами (внутрішній трохи більше). Головним призначенням деталі є передача обертального моменту від трансмісії до зовнішнього шрусу під різними кутами під час руху автомобіля.

Конструктивно внутрішній шрус складається з таких елементів:

 • Корпус у формі чаші, де розташований ведений вал.
 • Внутрішня обойма у вигляді сферичного кулака з розташованим там провідним валом.
 • Сепаратор у вигляді кільця з невеликими отворами, необхідними для утримання кульок.
 • Безпосередньо металеві кульки.

В деяких випадках можлива установка додаткових опор, необхідних для точнішої роботи механізму. При цьому експлуатація вузла пов'язана з постійними навантаженнями, що призводить до частих поломок.

Внутрішній шрус

Серед ознак несправності внутрішнього шруса Чері Джагі можна виділити такі:

 • Утворення характерного хрускоту при подоланні нерівностей, старті, різкому прискоренні.
 • Автомобіль вібрує і здійснює ривки при розгоні.
 • Поява люфта в з'єднаннях шарніра, особливо помітний при вивішеному колесі.

При виявленні несправностей слід негайно провести заміну пошкодженого елементу, інакше виникає вірогідність серйознішої поломки або ДТП.

Проводимо самостійну заміну внутрішнього шруса Чері Джагі

Перед проведенням робіт необхідно заздалегідь підготувати набір інструментів, новий шарнір пильовик, мастило і про всяк випадок гайку ступиці. Після цього можна приступати до виконання усіх необхідних дій :

 • Необхідно заздалегідь злити усе мастило, яке є присутнім в системі цього вузла. Це необхідно для легшого виконання робіт, а також для перешкоди утворенню забруднень нових комплектуючих використаними мастильними матеріалами.

Необхідно заздалегідь злити усю олію

 • Для зняття старого внутрішнього шруса Чері Джагі необхідно ось в цю щілину вставити зубило і поступовими несильними ударами збити його. Слід контролювати силу удару, оскільки при завданні сильних ударів можливе ушкодження інших механізмів і вузлів. 

В цю щілину вставити зубило

 • Обстежуваний знятий шрус. Довелося провести розбирання. Знімали стопорні кільця, і інші елементи. На окремих елементах помітні досить великі сліди зносу, що і було причиною утворення хрускоту під час руху автомобіля.

На окремих елементах помітні досить великі сліди зносу

 • Нову деталь встановлюємо в зворотному порядку до зняття. При цьому важливо стежити за якістю встановлюваної деталі, а також порядком установки, оскільки не можна пропускати жодної точки. Від правильності установки залежить термін експлуатації і безпека.

Зробити усе необхідне можна самостійно, з використанням мінімальної кількості інструментів. При цьому важливо вибирати саме якісні комплектуючі, здатні витримувати великі навантаження, які припадають на внутрішній шрус Чері Джагі.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Чері Джагі ремонт шруса внутрнішнього"

Відгуки: 0
.