⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.

RU  |  UAДжилі Емгранд ЄС7 як замінити фільтр салона

Салонний фільтр призначений для очищення того, що поступає в салон Джилі Емгранд ЄС7 повітря. Міра очищення, а також її ефективність залежить від використовуваного власником автомобіля виду фільтруючого елементу. Якщо скласти класифікацію згідно ефективності очищення від менш надійного до надійнішого, то виглядати вона буде таким чином:

 • Бар'єрні (стандартні), такі, що виготовляються з декількох шарів спеціального паперу або нетканих матеріалів. Очищають тільки механічні домішки великих часток пилу і комах.
 • Вугільні – призначені для хорошого очищення від пилу і комах, нейтралізації вуглекислого газу і неприємних запахів. Міра очищення вища.
 • Вугільні з додатковим поліфенольним антиоксидантним покриттям. Відрізняються від попереднього варіанту наявністю шару з покриттям поліфенолом, який активно бореться з алергенами, які можуть потрапляти в салон через систему вентиляції і кондиціонування.
 • Електронні, які окрім стандартного шару, що фільтрує, оснащуються додатковим шаром із заряджених тонких волокон. Має максимальну ефективність очищення, у тому числі з урахуванням найменших часток.
 • Комбіновані – можуть поєднувати властивості декількох варіантів.

Необхідно ретельно стежити за станом фільтрів і при необхідності проводити їх заміну. Якщо цього не робити, можна отримати шкоду здоров'ю від вдихання забрудненого повітря, особливо якщо і так існують проблеми з органами дихання.

Фільтр салону Джили Эмгранд ЕС7

Про наявність проблем з фільтром салону Джилі Емгранд ЄС7 можуть свідчити такі чинники:

 • Низький рівень вступу повітря в салон.
 • Утворення неприємного запаху.
 • Поява запорошеної хмари при включенні кондиціонера або печі.
 • Повна відсутність подання повітря в автомобіль.

Не слід нехтувати заміною фільтру салону Джилі Емгранд ЄС7. Шкода здоров'ю може бути істотною, тоді як вартість фільтруючого елементу невелика, навіть при купівлі високоякісного елементу, а заміна не займає багато часу. Фахівці радять проводити заміну фільтрів раз в 10-15 тисяч км пробігу, залежно від умов експлуатації автомобіля.

Проведення заміни фільтру салону Джилі Емгранд ЄС7 своїми руками

Для виконання робіт з інструментів знадобиться плоска викрутка. Також доведеться проводити демонтаж деяких конструктивних елементів, проте це не повинно принести ніяких складнощів.  Щоб без проблем провести заміну фільтру салону Джилі Емгранд ЄС7, необхідно виконати такі дії:

 • У цій моделі фільтр розташований за відсіком рукавички, відповідно, необхідно буде провести його демонтаж. Інакше дістатися до деталі неможливо. Зробити це досить просто.

В цій моделі фільтр розташований за відсіком

 • Відкриваємо кришку відсіку рукавички на максимум. Знімаємо обмежувачі, які розташовані з боків. Викруткою натискаємо на них, щоб вони трохи відійшли убік. Після цього тягнемо на себе і у бік салону, після чого їх можна витягнути. Виглядають вони ось таким чином.

Знімається обмежувачі, які розташовані з боків

 • Відкриваємо далі кришку бардачку до того моменту, поки дозволяє мікроліфт. При цьому тягнемо на себе. Виконати це необхідно з обох боків рукавичного відсіку по черзі, для діставання максимального доступу до конструктивних елементів і фіксаторів.

Відкриваємо далі кришку безладу до того моменту, поки дозволяє мікроліфт

 • Після цього відкривається доступ до касети, де і розташований фільтр салону Джилі Емгранд ЄС7. Витягаємо її. В процесі витягання касета упиратиметься в панель – досить просто відвернути її трохи убік, адже запас місця з іншого боку дозволяє це зробити.

В процесі витягання касета упиратиметься в панель

 • Витягаємо старий фільтр і встановлюємо на його місце новий. Розмір виробу повинен повністю відповідати кришці (216х197х17 мм). Це необхідно для ефективнішого очищення повітря, що поступає. Краще вибирати хороший фільтр салону Джилі Емгранд ЄС7, особливо якщо часто доводитися їздити по місту і простоювати в пробках. Встановлюємо касету з новим фільтром на місце.

Розмір виробу повинен повністю відповідати кришці

 • Повертаємо бардачок на місце. Заводити його необхідно не згори, як думає багато хто, а з боку. Це пов'язано з конструктивними особливостями автомобіля. При спробі встановити рукавичний відсік згори, він не стане на своє місце правильно і не закриватиметься.

Повертаємо безлад на місце

 • Важливо відмітити, що для заміни фільтру салону Джилі Емгранд ЄС7 немає необхідності в повному знятті бардачку. Досить просто щоб він повис на мікроліфті. Якщо ж така необхідність виникне, то мікроліфт легко знімається. Для цього треба витягнути фіксуючу його шпильку.

мікроліфт легко знімається, для цього треба витягнути фіксувального його шпильку

Після цього роботи по заміні фільтру салону Джилі Емгранд ЄС7 можна вважати завершеними. В принципі, для їх виконання вистачає 15-20 хвилин, особливо якщо роботи проводяться не вперше.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Джилі Емгранд ЄС7 як замінити фільтр салона"

Відгуки: 0
.