⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Як замінити масло в двигуні Чері Кімо

Заміна масла в двигуні Чері Кімо проводиться з метою відновлення ефективності використання мастильного матеріалу. Середній показник експлуатації якісного масла складає близько 15 тис. км пробігу. Проте практика показує, що термін заміни можна скорочувати на 30-50%. Після подолання цієї відмітки слід провести заміну, оскільки старий мастильний матеріал вже не здатний справлятися зі своїми функціями.

Автомобільне масло виконує відразу декілька важливих функцій:

 • Запобігає сухому тертю деталей, подовжуючи термін експлуатації.
 • Знижує рівень втрат потужності на тертя, забезпечує енергозбереження.
 • Перешкоджає утворенню корозії.
 • Охолоджує комплектуючі, що нагріваються, запобігає перегріванню.
 • Відведення із зон тертя механічних продуктів зносу, наприклад, стружки.
 • Нейтралізація хімічно активних часток, видалення нагару, саж і інших продуктів спалювання палива.

Олія для двигуна Чери Кимо

Якщо своєчасно не провести заміну масла в двигуні Чері Кімо, то це негативно позначиться на його роботі і істотно скоротить період можливої експлуатації комплектуючих.

Важливо враховувати і вибір масла. Сьогодні на ринку представлені декілька різних видів:

 • Мінеральні. Є продуктом розкладу нафти. Мають хороші змащуючі характеристики. Проте втрачають свої характеристики при низьких температурах. Швидко згорають і втрачають показники ефективності. Відповідно, вимагають частішої заміни, хоча і коштують дешево.
 • Синтетичні. Створюються за допомогою складних процесів синтезу. Зберігають свої характеристики незалежно від температур, добре змащують. Вимагають заміни рідше, але їх вартість висока.
 • Напівсинтетичні. Є сумішшю перших двох варіантів в різних пропорціях. Мають оптимальне співвідношення ціни і якості.

Вибір залежить виключно від водія. Важливим моментом є обов'язкова заміна масла в двигуні Чері Кімо спільно з масляним фільтром. Без заміни останнього сподіватися на ефективність роботи масла марно, оскільки фільтр не пропускатиме достатню кількість мастильного матеріалу або перестане затримувати частинки сміття.

Про необхідність проведення заміни масла можуть свідчити такі чинники:

 • Двигун починає працювати більш шумно.
 • Масло в районі фільтру починає протікати.
 • Двигун перегрівається.
 • Відчувається запах розігрітого масла.
 • Візуальний огляд показує високий рівень забруднення.

При виявленні подібних чинників слід перевірити стан масла і при необхідності провести його заміну.

Самостійна заміна масла в двигуні Чері Кімо

Провести усі роботи по заміні масла в двигуні Чері Кімо можна самостійно. Для цього знадобиться необхідна кількість масла (2 об'єми, що вміщуються в ємність, приблизно 6 літрів), 2 нових масляних фільтра, ключ на 17, нова шайба під гайку зливу, місткості для зливу відпрацьованих мастильних матеріалів. Коли усі необхідні елементи будуть підготовлені, можна приступати до виконання заміни. Для цього слід виконати такі дії:

 • Заводимо автомобіль і прогріваємо його до робочої температури. Це необхідно для того, щоб масло стало рідшим і краще зливалося з бака. Злив краще проводити в рукавичках з товстим гумовим покриттям, оскільки можна отримати опіки. Багато хто вважає за краще проводити заміну на холодний двигун, проте злити увесь відпрацьований матеріал у такому разі буде важко.

Заводимо автомобіль і прогріваємо його до робочої температури

 • Відкриваємо верхню пробку на баку для масла. Проводимо огляд рідини. Після цього відкручуємо зливну пробку голівкою на 17, заздалегідь підставивши місткість для відпрацьованого матеріалу. При нагоді слід підвести задню частину автомобіля, що дозволить злити максимальну кількість масла. 

Відкручуємо зливну пробку голівкою на 17

 • Щоб замінити олію в двигуні Чері Кімо необхідно також змінити і фільтр. Відкручувати його необхідно знаходячись під автомобілем, оскільки дістати згори без демонтажу інших агрегатів його неможливо. Відкручується фільтр руками, без застосування інструментів. Робити це необхідно в рукавицях, оскільки з труб стікатимуть залишки масла.

Відкручується фільтр руками, без застосування інструментів

 • Після цього закручуємо новий фільтр, повертаємо на місце зливну пробку і заливаємо нову масло. Заводимо двигун, і даємо йому попрацювати 15-20 хвилин. Це необхідно для того, щоб нове масло пройшло по усій системі, прочистивши її від залишків старого, відпрацьованого мастильного матеріалу. Таким чином проводиться промивання. Після цього проводимо нову заміну масла в двигуні Чері Кімо, повторюючи 2 і 3 пункти.

Заливаємо нову олію для промивання

 • Беремо ще один новий масляний фільтр. Змащуємо гумку ущільнювача маслом, що потрібне для максимально ефективного виконання нею своїх функцій. Встановлюємо його на місце. Перед установкою заливаємо у фільтр трохи масла.

Перед установкою заливаємо у фільтр трохи олії

 • На зливну пробку одягаємо нову шайбу. Робити це, як і заміну фільтру, слід кожного разу при проведенні робіт по заміні масла. Такий підхід дозволить забезпечити максимальну герметичність бака, а також перешкоджатиме утворенню корозії на місці укручування пробки.

На зливну пробку одягаємо нову шайбу

 • Заливаємо нове масло в систему. Зазвичай у бак влізає близько 3 літрів мастильного матеріалу.

Заливаємо нову олію в систему

Після цього можна спокійно експлуатувати автомобіль, оскільки усі вузли і агрегати будуть надійно захищені. Головне – своєчасно проводити заміну масла Чері Кімо, адже це дозволить істотно збільшити ресурс двигуна.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як замінити масло в двигуні Чері Кімо"

Відгуки: 0
.