⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.

RU  |  UAЯк виставити ГРМ Чері Істар, виставляємо мітки ГРМ двигуна

Конструктивно ГРМ Чері Істар призначений для своєчасного подання паливноповітряної суміші в циліндри автомобіля, а також виведення відпрацьованих матеріалів. При цьому робота цього механізму багато в чому залежить від правильності налаштування, а також точної роботи ременя газорозподільного механізму, що відповідає за синхронізацію колінного і розподільного валів.

У конструкції ГРМ знаходиться декілька основних і важливих елементів, які відповідають за правильну роботу усього вузла:

Злагоджена робота усіх елементів ГРМ Чері Істар забезпечує стабільну роботу двигуна і дозволяє добитися оптимальної потужності і витрати палива.

ГРМ Чери Истар

Про наявність проблем з установкою деталей, їх регулюванням, а також несправності, можуть свідчити такі чинники:

  • Свист при роботі двигуна, інші сторонні нехарактерні звуки.
  • Втрата потужності силового агрегату.
  • Зміна кольору вихлопу із-за неправильного подання і відведення палива і перероблених матеріалів.
  • Двигун не заводиться або глухне.

При виявленні проблем слід перевірити станом ГРМ Чері Істар, а також при необхідності провести заміну пошкоджених елементів, регулювання і інші види ремонтних робіт.

Виставляємо ГРМ Чері Істар самостійно

Для проведення робіт знадобиться набір ключів. При цьому виконати усі дії можна самостійно і в домашніх умовах. Додаткове спеціалізоване устаткування в даному випадку не треба. Важливо враховувати, що на Chery Eastar відсутні заводські мітки, що значною мірою ускладнює процес регулювання газорозподільного механізму.

Важливо враховувати, що на Chery Eastar відсутні заводські мітки

Щоб правильно виставити деталі вузла, необхідно виконати такі дії:

  • Колінчастий вал в правильне положення можна виставити по оправлянню. Воно укручується під стартером. Заздалегідь необхідно викрутити звідти заглушку. В якості оправляння використовуємо болт з кінцем, що звужується. На противагу можна знайти невеликий отвір, який повинен співпадати з таким же в колінвалі. Ось саме сюди і слід укрутити болт.

Колінчастий вал в правильне положення можна виставити по оправлянню

  • Ще однією особливістю виставляння ГРМ Чері Істар є те, що роботи проводяться не по крайньому верхньому положенню першого або останнього поршня, а по середньому положенню усіх поршнів.

виставляємо по середньому положенню усіх поршнів

  • Наступним нюансом стає відсутність яких-небудь пристроїв для того, щоб застопорити шестерні розподільного валу. Для правильного виставляння валу також використовуємо оправляння. Встановити його необхідно в спеціальний паз, розташований безпосередньо на валу. По суті, розріз повинен знаходитися паралельно верхній кромці голівки блоків циліндрів.

Виставляємо вали по спеціальних пазах

  • Після цього стопоримо все за допомогою болтів. Потім можна одягати ремінь ГРМ Чері Істар. Надалі проблем з роботою газорозподільного механізму не повинно виникнути.

Після цього стопоримо все за допомогою болтів

Для проведення робіт необхідно зняти фільтри і інші елементи конструкції автомобіля, які тим або іншим чином можуть заважати. Зробити все можна самостійно буквально за годину-півтори, особливо за наявності відповідного досвіду. Важливо стежити за станом комплектуючих і своєчасно проводити заміну пошкоджених деталей і проводити регулювання, особливо коли йдеться про ГРМ Чері Істар.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як виставити ГРМ Чері Істар, виставляємо мітки ГРМ двигуна"

Відгуки: 2


Фуркат

Спасибо


Михаил

Спасибо!!
.