⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Заміна прокладки головки блока циліндрів Чері Куку, тече антифриз

QQ

Голівка блоку циліндрів є важливою складовою в конструкції Чері Куку.

Не останню роль грає і прокладка, яка встановлюється на ГБЦ для попередження витікання рідин, тертя кришки, попадання всередину бруду.

Зазвичай причиною виходу з ладу цього прокладення є природний знос.

Основними ознаками виникнення проблеми є витік антифризу, а також авто може «троїти».

При виявленні подібних ознак слід перевірити стан прокладки, і при виявленні поломки провести заміну елементу.

Прокладення ГБЦ

Самостійна заміна прокладки ГБЦ Чері Куку

Для виконання усіх необхідних робіт знадобиться набір ключів і невеликий запас часу. Також заздалегідь слід підготувати запасне прокладення.

Після цього виконуємо такі дії:

  • Відключаємо акумулятор. Відкручуємо повітряний фільтр разом з усіма комплектуючими, включаючи патрубки. Далі демонтуємо акумулятор Чері Куку.

Знімається акумулятор і бачок

  • Знімаємо бачок гідропідсилювача керма, а також розширювальний бак. Відкручуємо 3 шланги, відповідні до цих конструктивних елементів. Зливаємо максимально можливу кількість антифризу.

Знімається бачок ГУР

  • Відкручуємо болти на кришці. Після цього знімаємо захист з колектора, який фіксується двома болтами. Далі знімаємо безпосередньо колектор. Витягаємо надсвічники.

Відкручуємо колектор і болти кришки

  • Знімаємо ось тут маленьку шлангу, після чого приступаємо до зняття кришки. Також ззаду потрібно від'єднати паливний шланг від рампи. Знімаємо бічну пластикову кришку і скидаємо ремінь ГРМ Чері Куку. 

Знімається шлангочку і кришку ГБЦ

  • Важливо не забути від'єднати форсунки і всі дроти, і прибрати їх в сторононьку. В процесі подальших робіт ці елементи заважатимуть, тому пропускати цей пункт не можна. Зробити це буде складно, оскільки частина дротів йде в низ.

Від'єднуємо дроти і форсунки

  • Знімаємо переднє праве колесо. Відкручуємо шків. Це необхідно для того, щоб надалі зняти ГБЦ. Болти в даному випадку можуть відкручуватися дуже важко, знадобиться хороший ключ з цілою голівкою відповідного діаметру.

Знімається переднє праве колесо

  • Знімаємо розподільні вали. Заздалегідь бажано помітити усі коромисла, щоб встановити їх на свої місця. Після цього знімається ГБЦ Чері Куку. Ретельно очищаємо усі поверхні від забруднень.

Знімається розподільні вали

  • Встановлюємо нову прокладку на своє місце. Монтуємо голівку блоків циліндрів. Після цього одягаємо ремінь ГРМ, виставивши вали по існуючих мітках.

Встановлюємо нове прокладення

Заміна прокладки ГБЦ Чері Куку досить тривалий і складний процес, проте виконати усі роботи можна в домашніх умовах і самостійно.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна прокладки головки блока циліндрів Чері Куку, тече антифриз"

Відгуки: 0
.