⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Заміна паливного фільтра Чері Тіго

Що може бути складного в заміні паливного фільтра? Особливо це питання може здивувати тих, хто більшість свого водійського стажу проїздив на Вазівської класики. Відкрутив два хомута, зняв старий – одягнув новий. Дєлов то. А от не тут то було! У сучасних автомобілях з електричним бензонасосом, встановленим у паливному баку, цей процес відбувається трохи інакше. До таких автомобілів відноситься і Чері Тіго.

таким автомобілям належить і Чері Тіго

 

Мало того, що сам паливний фільтр розташований не під капотом, а під днищем, має зовсім іншу форму, та ще й наділений заземленням, так ще є і особливості його заміни. Так, в магістралі паливної системи при роботі створюється певний тиск (у різних машин воно різне), яке перед заміною обов'язково потрібно скинути. Швидше за все, багато хто з тих, хто не раз міняв фільтр в таких автомобілях сам, напевно цього не роблять, а значить – змінюють фільтр не правильно. Ось сьогодні ми і розповімо про те, як це поміняти фільтр паливний Чері Тіго у відповідності з усіма заходами безпеки та з дотриманням технології, прописаної виробником.

Заміна паливного фільтра Чері Тіго

 

 1. Відкриваємо кришку блоку запобіжників, і дістаємо з нього реле бензонасоса, щоб при включенні запалювання він не працював.

   Відкриваємо кришку блоку запобіжників, і дістаємо з нього реле бензонасоса

   
 2. Заводимо автомобіль і даємо попрацювати, поки не затихне. Після цього глушимо і пробуємо пару раз завести, для контролю, що бензину в системі не залишилося, а тиск – впало до атмосферного.
   
 3. Відключаємо паливопровід від фільтра. Для цього на обох трубках – подачі і обратки, потрібно стиснути по сторонах замок пластикового фіксатора і потягнути їх в сторону від фільтруючого елемента.

  треба стиснути по сторонам замок пластикового фіксатора

   
 4. Від'єднуємо від фільтра провід заземлення.

  Від'єднуємо від фільтра провід заземлення

   
 5. Встановлюємо новий фільтр, відповідно до зазначеної стрілкою (стрілками - по ходу руху, вперед).
   
 6. Підключаємо заземлення.
   
 7. Встановлюємо реле паливного насоса і пробуємо завести автомобіль.

  Якщо ви все зробили правильно, то після підкачки палива машина заведеться без проблем. Але на деяких фільтрах може бути неправильно вказано напрямок проходження палива. Щоб переконатися, що ви ставите фільтр так, як потрібно, можна шматок дроту по черзі вставити в обидва штуцера. Той, в який дріт пройде вільно – на подачу палива з бензобака. Той, в якому вона впреться в мембрану – на вихід палива з бензонасоса на двигун.

 

Читайте також:
Заміна масла Чері Тіго

 

Джерело відео YouTube - відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів.
Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=H2a1jdrPi5I

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна паливного фільтра Чері Тіго"

Відгуки: 0
.