⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.

RU  |  UAЯк замінити ШРУС зовнішній Джилі СК, міняємо пильовики ШРУСа

CK

Шарнір рівних кутових швидкостей – ШРУС, призначений для передачі моменту, що крутить, від трансмісії до півосей провідних коліс Джилі СК.

Може забезпечувати кут нахилу до 70 градусів.

Конструктивно – це простий елемент. Термін його експлуатації може досягати 200 тисяч км пробігу.

Ознаками, що вказують на необхідність проведення заміни комплектуючої, є:

  • Хрускіт при вході в поворот (при сильній поломці є присутнім і при прямолінійній їзді).
  • Відведення автомобіля убік.
  • Неможливість продовження руху (при остаточному виході з ладу).

Існує 2 головні причини виходу вузла з ладу – природний знос складових компонентів, а також розрив гумового пильовика, внаслідок чого всередину потрапляє бруд.

Зовнішній ШРУС Джили СК

При виявленні несправності в ШРУСі Джилі СК слід провести його заміну, оскільки остаточна поломка зробить неможливим продовження руху.

Міняємо шарнір рівної кутової швидкості в декілька кроків

Для виконання заміни ШРУСа Джилі СК і пильовика на шарнірі знадобиться невеликий запас часу.

Проводимо такі дії:

  • Відкручуємо колесо автомобіля і ступичну гайку. Для зняття колеса знадобиться ключ на 21, для ступичної – 30. Проте гайку необхідно заздалегідь розшплінтувати. Для цього відгинаємо шплінт і витягаємо його. Знімаємо колесо.

Знімається колесо

  • Відкручуємо рульовий наконечник ключем на 14. За допомогою молотка вибиваємо наконечник, завдаючи ударів по торцю місця його фіксації. При цьому за допомогою лому підтискаємо вузол вгору. Для цього знадобиться деякий час.

Відкручуємо рульовий наконечник

  • Відкручуємо шарову опору. Вона фіксується гайкою на 18. Відкручуємо стійку стабілізатора. Для її зняття знадобиться ключ на 17 і шестигранник на 5. Витягаємо ШРУС Джилі СК із стійки.

Відкручуємо кульову опору

  • Відгинаємо металеві вусики і знімаємо металевий фіксатор «гранати». Після цього вибиваємо її, використовуючи зворотний молоток. При цьому необхідно притримувати привід, щоб шарнір не вилетів з коробки.

Знімається фіксатор

  • Збиваємо гранату, завдаючи ударів безпосередньо по сепаратору. Для цього зрізували частину старого пильовика, який все одно замінюватиметься. Знімаємо внутрішню частину шарніра. Заздалегідь знімаємо стопорне кільце, після чого позбавляємося від пильовиків.

Сбиваем гранату

  •  
  • Промиваємо усі забруднені поверхні бензином. Після цього можна приступати до зворотньої збірки. Проводимо збірку Джилі СК, виконуючи дії в зворотному порядку.

Очищаємо деталі

Проводити заміну ШРУСа слід при виявленні ознак поломки. Особливо критичною вважається ситуація, коли хрускіт не припиняється навіть при прямолінійній їзді – у таких випадках відкладати ремонт не варто.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Як замінити ШРУС зовнішній Джилі СК, міняємо пильовики ШРУСа"

Відгуки: 0
.