⭐ КВАЛІФІКОВАНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

⭐ МАГАЗИН ЗАПЧАСТИН з 2007 р.Заміна масла в коробці передач Джилі Емгранд ЕС7

Згідно сервісної інструкції масло в механічній коробці передач цієї моделі необхідно замінити після 40000 км пробігу.

Заміна масла КПП Джилі Емгранд ЕС7

Рекомендована в'язкість SAE 75W-90 і рівень якості за API GL4/GL5.

Обсяг заливки 2,2 літра, але так олія для трансмісії КПП Джилі Емгранд ЕС7 фасується в ємності по одному літру то купувати потрібно 3 банки.
Для заміни знадобиться гараж з оглядовою ямою, шестигранний ключ для пробок, зручна ємність для зливу старого масла і воронка з гнучким шлангом щоб залити свіже. Масло краще зливати поки коробка передач ще тепла після невеликого пробігу.

  • Зливна пробка знаходиться в нижній частині коробки зліва по ходу автомобіля.

Зливна пробка знаходиться в нижній частині коробки зліва

  • Вставляємо шестигранник і викручуємо пробку, обережно виймаємо...
  • Чекаємо поки все масло не зіллється в підготовлену ємність. Для прискорення процесу рекомендується викрутити заливну пробку. Вона знаходиться вище й збоку, навпаки дифузора радіатора. Наявність у відпрацьованому маслі і на пробці (вона намагнічена) металевого пилу – ознака несправності коробки.

Вставляємо шестигранник і викручуємо пробку

  • Закручуємо зливну пробку, не докладаючи надмірних зусиль щоб не зірвати різьбу. Зверху добре видно заливний отвір коробки, в нього вставляємо гнучкий шланг.

Закручуємо зливну пробку

  • Ось таке пристосування для акуратної заливки масла.
  • Заливаємо свіже масло через лійку і гнучкий шланг вставлений в заливний отвір.
  • Перевіряємо рівень, він повинен бути по нижньому зрізу заливного отвору (залити більше не вдасться) і закручуємо пробку.

Перевіряємо рівень масла в Джилі Емгранд ЕС7

Через кілька днів експлуатації, рекомендується переконатись у відсутності потьоків масла з коробки і проконтролювати рівень вивернувши пробку маслоналивного отвори (воно ж контрольне). При необхідності долити.

Розкажіть друзям:

» Всі статті

Поділіться Вашими враженнями про ремонт "Заміна масла в коробці передач Джилі Емгранд ЕС7"

Відгуки: 2


Андрей

Очень полезная информация. Я сам работаю в такси на своей машине, но в отличие от других ,.меняю все жидкости согласно регламенту


Александр

Автор, ты такой крутой и святой? Я на Жигулях 42 года в коробке масло не менял и все отлично было..А стружка в небольшом количестве это не страшно..Меняй масло и все..Это не самолет..????
.